Naši pracovníci v terénu

Vzorová kartičkaSpolečnost AVONET má ve svém týmu kvalifikované pracovníky, kteří každodenně projednávají výstavbu sítě, instalují nebo servisují v terénu zařízení na naší přístupové síti. Každý z těchto pracovníků má povinnost se vám prokázat následující identifikační kartou.

Neustále se snažíme zlepšovat naše služby, a proto budeme velmi rádi za zpětnou vazbu, kterou nám poskytnete. Pomocí krátkého formuláře můžete zhodnotit pracovníka, který u vás prováděl montáž či servis zařízení. Formulář najdete u jednotlivých profilů nebo můžete využít QR kódu, který se nachází na identifikačních kartách.


Lukáš DrábekLukáš Drábek

ID: 2160104

Lukáš je montážním technikem společnosti AVONET od roku 2007. Zajišťuje montáže v terénu a provádí servis našich zařízení. Vždy dělá maximum proto, abyste byli rychle a bez problému připojeni.

Roman FoltýnRoman Foltýn

ID: 2160101

Roman zastává v AVONETu pozici montážního technika již od roku 2004. Své zkušenosti dnes a denně zúročuje při práci v terénu, během níž zřizuje nová připojení a zajišťuje servis pro stávající klienty.

Lubomír ChmelařLubomír Chmelař

ID: 2160102

Luboš pracuje v AVONETu na pozici montážního technika od roku 2005. Nově se s ním můžete setkávat především při aktivacích televizních služeb, ale i nadále zajišťuje bezproblémovou montáž a servis našich přípojek.

Radek BuchtaRadek Buchta

ID: 2160109

Radek posílil tým montážních techniků AVONETu na začátku roku 2016. V terénu zajišťuje připojení a servis pro naše zákazníky, tak aby byli vždy online a byli vždy stoprocentně spokojeni s našimi službami.

Lukáš KovačíkLukáš Kovačík

ID: 2160111

Motorkář Lukáš je součástí týmu montážních techniků od poloviny roku 2016. O vaše bezproblémové připojení k internetu se postará se stejnou pečlivostí jako o správný chod svého stroje.

Ivan BalíčekIvan Balíček

ID: 2160103

Ivan je od roku 2005 tím, kdo rozvíjí naši síť a projektuje připojení v nových lokalitách. Díky svým dlouholetým profesním zkušenostem a profesionalitě zajišťuje maximální dostupnost připojení od AVONETu.

Roman ŽůrekRoman Žůrek

ID: 2160106

Roman je jako vedoucí oddělení projekce zodpovědný za rozvoj sítě AVONETu od roku 2006. Pečlivě vybírá lokality i technologie, tak aby se mohl AVONET rozšiřovat a potvrzovat pozici lídra mezi regionálními poskytovateli internetu.

Václav BurešVáclav Bureš

ID: 2160110

Vašek má na starosti výstavbu a servis optické sítě, a to v nových i stávajících lokalitách. Od roku 2015 každodenně zůročuje své dlouholeté zkušenosti v oblasti telekomunikací. Jeho koníčkem jsou Cisco technologie.