Tým naší společnosti

Tým Avonetu čítající 50 lidí je rozmanitý a plný zajímavých osobností, které dávají naší společnosti tvář. Seznamte se s profesionály, kteří dnes a denně pečují o vaši spokojenost a přetváří vize ve skutečnost.

Vedení společnosti

Ing. Dušan MáčalíkIng. Dušan Máčalík

Výkonný ředitel

Milovník rychlých aut Dušan zkušeně řídí chod celé firmy a posunuje ji tím správným směrem. Bedlivě střeží lety získané know-how a jako precizní stavitel buduje identitu značky Avonet.

Mgr. Tomáš MáčalíkMgr. Tomáš Máčalík

Zástupce výkonného ředitele

Tomáš položil stabilní základy Avonetu v roce 1997. V soukromí vášnivý cestovatel v minulosti vedl technická oddělení, nyní rozvíjí klíčové celorepublikové služby, jejich nepřímý prodej a stojí za výběrem dodavatelů.

Mgr. Stanislav ŠibravaMgr. Stanislav Šibrava

Vedoucí obchodního oddělení

Klidný optimista Standa má dobře vyladěnu svoji oblíbenou kytaru i balíčky služeb pro domácí i firemní zákazníky.

Bc. et Bc. Petr CvičekBc. et Bc. Petr Cviček

Vedoucí finančního oddělení

Petr má od roku 2001 pod palcem finance celého Avonetu a ostřížím zrakem kontroluje, zda zákazníci řádně platí. Má dáti dal je jeho mantrou i v soukromém životě, práce je totiž jeho koníčkem.

Hana KolaříkováHana Kolaříková

Personalistka

Hanka odpovídá za výběr nových kolegů a stará se, aby jejich začlenění do týmu proběhlo stejně dynamicky, jako jsou její oblíbené vyjížďky na motorce.


Obchodní oddělení

Bc. Radek KrajčaBc. Radek Krajča

Obchodní reprezentant

Radek je ostříleným matadorem mezi obchodníky, který dokáže stejně zapáleně jako o víně mluvit i o našich produktech. Pro své zákazníky pracuje do roztrhání těla již od roku 2000.

Petra MajzlíkováPetra Majzlíková

Obchodní referentka

Petru baví fotografování a adrenalinové sporty. Od konce roku 2015 se stará o naše zákazníky, aby pohodlně vyřídili své požadavky a s výsledkem byli vždy spokojeni.

Denis Groeger Denis Groeger

Obchodní referent

Denis ví, jako správný rybář, že šanci uspět má jen ten, kdo se dobře vyzná v místních vodách. Jako správný obchodník, se vždy ochotně postará o to, abyste byli spokojeni s poskytnutými službami.

Ing. Josef PilčíkIng. Josef Pilčík

Obchodní reprezentant

Pepa v práci, stejně jako na tenise, ví vždy, jak správnou smečí dotáhnout zápas do vítězného konce. V našem týmu od roku 2012 zúročuje své dlouholeté obchodní zkušenosti.

Daniel BělíčekDaniel Bělíček, DiS.

Obchodní reprezentant

Dan, vynikající hudebník, doplnil tým obchodníků v roce 2014. Vždy se dokáže naladit na stejnou notu jako naši firemní zákazníci a vybere jim tu správnou službu.

Pavel KaláčPavel Kaláč

Specialista podpory prodeje

Pavel má bohaté zkušenosti zejména v oblasti pobočkových systémů a koncových zařízení, telekomunikační technologie ho zajímají už od malička. Do našeho týmu zapadl díky svému vrozenému smyslu pro humor a oblíbeným sportovním aktivitám.

Martin AdamMartin Adam

Online specialista

Martin se podílel již na modernizaci Zlin.cz. Od roku 2015 převzal magazín jako projektový manažer a s využitím svých mnohaletých zkušeností s on-line magazíny ho vede na vrchol regionálního mediálního trhu.


Zákaznické centrum

Vítězslav ValentaVítězslav Valenta

Zákaznické centrum

Víťa jako zkušený obchodník a hráč mariáše vytahuje z rukávu trumfy, které smetou ze stolu každou konkurenční nabídku.

Vendula SkoupáVendula Skoupá

Zákaznické centrum

Vendula posílila zákaznické centrum v roce 2015. Již několik let vyučuje salsu a provede vás lehkým tanečním krokem všemi našimi službami.

Bc. Marek Zámečník Bc. Marek Zámečník

Zákaznické centrum

Marek se aktivně věnuje turistice a dlouhodobě se zajímá o obor IT a telekomunikace. Naším zákazníkům s přehledem pomáhá, aby se snadno zorientovali v nabídce našich služeb.


Péče o zákazníka

Veronika Tesařová Veronika Tesařová

Recepční

Při každé návštěvě naší společnosti Vás přivítá milý úsměv naší recepční Veroniky. Stabilním zdrojem její dobré nálady jsou pejsci Jenny, Týmo a Tom.

Ing. Tereza UšelováIng. Tereza Ušelová

Dispečerka

Tereza neomylně vysílá montážní techniky tam, kde jsou nejvíce zapotřebí, abyste mohli být co nejdříve online. Její příjemný hlas pozná každý, komu nově zřizujeme internetovou přípojku.

Marie Ondroušková

Marie Ondroušková

Fakturantka

Milovnice turistiky Maruška má mimo čísel zálibu také v hadech. Na fakturačním oddělení jí od roku 2012 procházejí denně rukama stovky faktur.

Andrea VerbíkováAndrea Verbíková

Účetní

Pečlivá Andrea si dává na své práci vždy záležet, ať už vede účetnictví či loutky v divadélku pro děti.

Jana PřibylováJana Přibylová

Referentka nepřímého prodeje

Dobrodružná cestovatelka Jana, která je posilou našeho týmu od roku 2015, zajišťuje hladkou spolupráci s našimi partnery.


Technická podpora

Jaroslav JanéskaIng. Jaroslav Janéska

Technická podpora

Hráč bowlingu Jarda posílil náš tým technické podpory v roce 2015. Vaše požadavky vyřeší se stejnou jistotou, s jakou skolí všechny kuželky.

Václav Hořinka

Václav Hořinka

Technická podpora

Dlouholetý fotbalista Vašek je členem našeho týmu od roku 2014. Vaše zařízení nakonfiguruje se stejnou přesností jako sází příhrávky ve fotbale.

Ján Štefaník

Ján Štefaník

Technická podpora

Slovenský kolega Janko si osvojil češtinu stejně rychle jako práci na naší technické podpoře. Pokud nesedí za stolem v kanceláři, najdete ho v sedle horského kola.

Marek Kovaříček

Marek Kovaříček

Technická podpora

Marek jakožto vášnivý hudebník ví přesně na jakou strunu zahrát a zdolal už kdejakou horu. Hravě vám poradí s technickým nastavením poskytovaných služeb.

Michal Fiurášek

Michal Fiurášek

Technická podpora

Technické požadavky můžete směřovat také na kolegu Michala, který svůj cit pro techniku zúročuje také při ozvučení koncertů. Když nepracuje, rád sleduje kvalitní filmy.