Široká nabídka internetu na doma


Optický internet Sprint

V bytových domech nabízíme špičkové internetové připojení přes optickou síť s bezkonkurenční rychlostí až 200 Mb/s! Minimální zaručená rychlost připojení je 95 % nabízené rychlosti. Vynikající stabilita i odezvy. Jednoduše to nejlepší z naší nabídky internetu na doma.

Více informací

Pevný internet xDSL

Vysokorychlostní pevný internet AVONET xDSL po metalickém vedení přináší stabilní připojení bez ohledu na povětrnostní podmínky. Je dostupný na většině území ČR a jeho zprovoznění je velmi snadné. Nabízí rychlost až 80 Mb/s. Skutečná rychlost připojení je závislá na kvalitě a délce přístupového vedení.

Více informací

Bezdrátový internet mojeWiFi

Internet mojeWiFi využívá nejrozšířenější bezdrátový standard WiFi. Spolehlivost připojení je limitována použitou technologií a místními podmínkami, bezdrátové připojení je však často dostupné i v místě bez pevné přípojky. Nabízí rychlost až 15 Mb/s.

Více informací

Mobilní internet 4G LTE

Rychlé mobilní připojení k internetu přes celorepublikovou mobilní síť LTE, která pokrývá 99 % obyvatel ČR pomocí více než 4500 vysílačů. Díky tomu je se můžete připojit k internetu, ať jste kdekoliv - doma, na chatě, v autě či ve vlaku.

Více informací

Kabelový internet

Stabilní pevné připojení k internetu přes obecní rozvod kabelové televize s výborným poměrem cena/výkon. Na jedné přípojce můžete mít internet i televizi. Je ideální také pro levné volání přes internet. Rychlost až 30 Mb/s. Kvalita připojení závisí na použité technologii v kabelové síti.

Více informací

Pokrytí internetem 99 % ČR

Zjistěte, jaké služby můžete mítOrientační nabídka služeb na vaší adrese


Změnit adresu


Čekejte, ověřuji