Bezdrátový internet mojeWiFi

Internet mojeWiFi využívá nejrozšířenější bezdrátový standard WiFi. Je dostupný ve více než 130 lokalitách Zlínského kraje. Spolehlivost připojení je limitována použitou technologií a místními podmínkami. Nabízí rychlost až 20/3 Mb/s (ve směru k zákazníkovi/od zákazníka).

Popis tarifu

  • připojení k internetu bez omezení množství přenesených dat
  • nabízená rychlost připojení je maximální dosažitelná ve směru k zákazníkovi/od zákazníka
  • minimální zaručená rychlost připojení je jedna desetina nabízené rychlosti
  • poplatek je účtován formou tříměsíčního, půlročního nebo ročního předplatného
  • v ceně služby Mailbox s antivirovou a antispamovou ochranou
  • tarify mojeWiFi aktiv a mojeWiFi extra jsou dostupné jen ve vybraných lokalitách a mohou vyžadovat speciální sadu pro bezdrátové připojení

Nemusíte se o nic starat, zajistíme kompletní zřízení služby včetně montáže a konfigurace připojení. Podmínkou připojení je přímá viditelnost na některý z přístupových bodů sítě mojeWiFi a dostatečná kvalita signálu.

Připojení si můžete objednat telefonicky nebo online po ověření dostupnosti.

Aktivační poplatek

Aktivační poplatek za zřízení služby v případě připojení v rodinném domě zahrnuje aktivaci tarifu, cestovné, montáž sady pro bezdrátové připojení mojeWiFi a konfiguraci připojení u zákazníka v rozsahu do 2 hodin. Sada pro bezdrátové připojení mojeWiFi obsahuje bezdrátový modem, přijímací anténu max. 16 dBi, napájecí zdroj, 20 m UTP kabelu a příslušenství. V případě připojení v bytovém domě je v rámci zřízení služby přiveden pouze síťový kabel do bytu uživatele. Aktivační poplatek nezahrnuje dodávku WiFi routeru, výložníku, switche, zásuvky a lišt. Vícepráce jako např. servis počítače zákazníka nebo lištování jsou účtovány zvlášť. Aktivační poplatek při použití speciální sady pro připojení na větší vzdálenost od přístupového bodu se sjednává individuálně. Sada pro bezdrátové připojení mojeWiFi zůstává v majetku poskytovatele. Aktivační poplatek hradí účastník v hotovosti při převzetí zřízené služby.


Často kladené otázky


Pokrytí internetem 99 % ČR

Zjistěte, jaké služby můžete mít



Orientační nabídka služeb na vaší adrese


Změnit adresu


Čekejte, ověřuji

Poradíme vám   Dnes: 8.00—15.00 hod.

 +420 575 575 777      osobni@avonet.cz

Máme se vám ozvat?

Antispam

Proč si vybrat internet od Avonetu?