Tvorba internetových prezentací

Vytvořit úspěšné webové stránky není snadná věc. Naštěstí existují pro tvorbu a úpravu moderní internetové prezentace nástroje, které vám s celým procesem pomůžou. Jedním z nich je redakční systém WebSystem®.

Právě na něm funguje naše webová prezentace Avonet.cz, internetový portál Zlin.cz nebo projekt Luhacovice.cz. WebSystem® se dá skvěle přizpůsobit a může s ním pracovat jak úplný laik, tak zkušený vývojář, který do něj může implementovat vlastní skripty a provádět pokročilé změny.

Snadná správa webu

WebSystem® je velmi sofistikovaný, ale přitom uživatelsky jednoduchý nástroj. Své stránky budete mít plně pod kontrolou.

Neomezené možnosti

Všechny potřebné funkce jsou už v základním balíčku. Rozšíření o náročnější moduly a složitější technologické řešení není problém.

Optimalizace pro vyhledávače

WebSystem® nabízí pokročilými prostředky optimalizovat stránky pro vyhledávače. Snahou je, aby cesta k vašemu webu byla pro návštěvníky přímá a jednoduchá.

Moderní technologie

Moderní technologie

Sledujeme nejnovější trendy a WebSystem® neustále zdokonalujeme a vylepšujeme. Kód stránek je sémantický, správný a využívá nové technologie jako HTML5, jQuery, CSS3.

Další výhody?

Různé jazykové verze

Je jedno, jestli podnikáte v České republice, na Slovensku nebo třeba v USA. WebSystem® poskytuje libovolné jazykové mutace jak na samotném webu, tak v administračním prostředí systému.

Responzivní web

S příchodem rychlého mobilního internetu je nutné zobrazovat webové stránky bez omezení a překážek na všech zařízeních. WebSystem® umožňuje tvořit responzivní web, který je možné prohlížet jak na chytrém telefonu, tak na tabletu nebo klasickém počítači.

Pravidelné aktualizace

Informační technologie jsou neuvěřitelně rychlé. Snažíme se proto být vždy flexibilní a regovat na technologické novinky nejnovějšími funkcemi a vylepšeními.

Ověřená kvalita

Kvalitu systému potvrzují jak naše vlastní zkušenosti s webem Avonetu, Zlín.cz a Luhačovice.cz, tak nezávislé názory odborníků a vyjádření spokojených klientů.

Co pravidla přístupnosti?

WebSystem® je technologicky vyspělý softwarový produkt, který plně respektuje pravidla pro tvorbu hodnotného a všeobecně přístupného webu v souladu s mezinárodními standardy konsorcia W3C.

Jaké jsou reference?

Můžu vyzkoušet zdarma?

Máte-li zájem o WebSystem®, rádi vás osobně navštívíme a zjistíme vaše potřeby a očekávání. Nabídneme vám také možnost bezplatně vyzkoušet WebSystem® v testovacím nezávazném provozu. Po osobní návštěvě vám předložíme návrh řešení webu, upřesníme termíny odevzdání prací a navrhneme optimální rozpočet. V případě tvorby designu webu od vás převezmeme podklady pro jeho tvorbu.

Nahlédněte do WebSystemu®

 

Nezávazná poptávka

  

Antispam