Nadělujeme adventní kolekce filmů

Každou prosincovou neděli dostanete jako dárek adventní kolekci filmů a pohádek a někdy dokonce dvě najednou!
Celkem se můžete letos těšit na 6 kolekcí a nahrávky budou přístupné i po Vánocích, a to až do 20. ledna 2019.2. prosince 2018


České filmy

Přímo v seriálech vás čeká stovka českých filmů. Vyberte si drama, komedii nebo černobílou klasiku. Nechybí oblíbené komedie Obecná škola, Černí baroni nebo Tankový prapor a na své si přijdou i milovnící muzikálů.

Zahraniční komedie

Zasmějte se u zahraničních komedií z celého světa. Pobavte se s Budem Spencerem a Terencem Hillem nebo s Louisem de Funèsem. Vybírejte z amerických, francouzských, italských a britských komedií.

9. prosince 2018


Akční filmy

Rádi si užijete pořádné dobrodružství a drsná akce vám není cizí? Tohle je kolekce právě pro vás. Thor vám ukáže svou planetu a Spider-Man vás pohltí do sítě svého příběhu.

16. prosince 2018


Romantické filmy

Vytvořit láskyplnou atmosféru u vás doma bude snadné. Usaďte se v obýváku a užijte si dávku romantiky s muzikálem La La Land nebo Glenn Closeovou a Johnem Malkovich v Nebezpečných známostech.

23. prosince 2018


České pohádky

České Vánoce by bez pohádek nebyly úplné. Pusťte si Lotranda a Zubejdu nebo příběh Sedmero krkavců podle Boženy Němcové. A nahrajeme vám i premiérové pohádky, které budou vysílát na Štědrý den.

Animované filmy

A nejen pro nejmenší diváky zpřístupním i oblíbenou kolekci animovaných filmů. Zaručeně vás rozesmějí Příšerky s.r.o., vydáte se Až na Severní pól a nebo si vás získají hrdinové z Čech.Všechny kolekce postupně najdete v sekci seriály přímo ve své Kuki. Automaticky se zařadí na přední pozice, hned za oblíbené seriály. Stovky filmů a pohádek si můžete pustit, i když nemáte placenou službu Navíc seriály, kolekce dostanete jako dárek. Potřebuješ mít pouze zpřístupněný kanál, ze kterého je nahrávka pořízena.