Software pro spolupráci v týmu

Proč vůbec používat software pro týmovou spolupráci? Jednoduše pro zvýšení produktivity týmu. V Avonetu již roky s nadšením používáme cloudovou službu Samepage.

V mnoha týmech je základem komunikace e-mail. Často bývá pouze jedním z mnoha oddělených pracovních nástrojů, což se negativně projevuje jak na produktivitě, tak na týmové interakci, o nákladech nemluvě. Podobně je tomu s nástroji pro chatování a sdílení souborů. Informace jsou v nich dostupné izolovaně. Dobrá aplikace na skupinovou práci umí propojit jednotlivé nástroje v jeden celek, a tím ušetří uživatelům čas a peníze. Zatímco skvělá aplikace soustředí celý tým na jedno místo, kde všichni najdou přehledný a aktuální obraz celého projektu včetně všech podrobností.

Projekty, úkoly i kalendář pod kontrolou

Sladit práci skupiny lidí pomocí přiřazených úkolů, opakovaných termínů, připomínek a týmového kalendáře je snadné. Úkoly a události je navíc možné komentovat. Konverzace tak neztrácí kontext a přitom zůstává přehledná.

Snadné sdílení a upravování souborů

Sdílejte své soubory s týmem, komentujte je, rozdělte k nim úkoly a vše ostatní, co patří k dobře odvedené práci. Soubory lze upravovat online nebo synchronizovat s počítačem. Veškeré změny se okamžitě sdílejí, aniž by zahlcovaly e-mailovou schránku. Používáte-li pro své soubory a jejich sdílení nějakou jinou aplikaci, není třeba je nikam přesouvat. Otevřete si je kdykoliv a kdekoliv prostřednictvím Samepage.

Pohodlná komunikace

Ať už používáte skupinový chat, osobní zprávy či videokonference - to vše Samepage umí. Není potřeba přepínat mezi doručenou poštou a chatovou aplikací, ani instalovat software pro videohovory.

Videohovory a týmová práce - obojí na jedné stránce

Mnozí mají v živé paměti časy zuřivého přepánání tam a zpět mezi oknem s právě probíhajícím videohovorem a diskutovaným dokumentem. V Samepage tvrdíme, že je lepší mít vše na jedné obrazovce.

Práce odkudkoliv a na libovolném zařízení

Ať už jste malý nebo velký tým, sedíte všichni ve stejné kanceláři nebo jste rozeseti po světě, možná Vaši lidé dokonce patří do více různých organizací, Samepage Vám pomůže práci zefektivnit. Jak? Věnujte pár minut názornému videu. Pro práci si můžete vybrat mezi webovým prohlížečem, desktopovou aplikací či mobilní aplikací.

 

Nezávazná poptávka

  

Antispam