Software pro spolupráci v týmu

Proč vůbec používat software pro týmovou spolupráci? Jednoduše pro zvýšení produktivity týmu. V Avonetu již roky s nadšením používáme cloudovou službu Samepage.

Určitým trendem dnešní doby je i to, že se snad ve všech oblastech lidského konání neustále zvyšují nároky na administrativu. I proto jsme hledali nástroj, který nám umožní být ve společné práci maximálně efektivní. Pro nás to je Samepage.

V mnoha týmech je základem komunikace e-mail. Často bývá pouze jedním z mnoha oddělených pracovních nástrojů, což se negativně projevuje jak na produktivitě, tak na týmové interakci, o nákladech nemluvě. Podobně je tomu s nástroji pro chatování a sdílení souborů. Informace jsou v nich dostupné izolovaně. Dobrá aplikace na skupinovou práci umí propojit jednotlivé nástroje v jeden celek, a tím ušetří uživatelům čas a peníze. Zatímco skvělá aplikace soustředí celý tým na jedno místo, kde všichni najdou přehledný a aktuální obraz celého projektu včetně všech podrobností.

Projekty, úkoly i kalendář pod kontrolou

Sladit práci skupiny lidí pomocí přiřazených úkolů, opakovaných termínů, připomínek a týmového kalendáře je snadné. Úkoly a události je navíc možné komentovat, konverzace tak neztrácí kontext.

Snadné sdílení a upravování souborů

Sdílejte své soubory s týmem, komentujte je, rozdělte k nim úkoly a vše ostatní, co patří k dobře odvedené práci. Soubory lze upravovat online nebo synchronizovat s počítačem. Otevřete si je kdykoliv a kdekoliv prostřednictvím Samepage i když používate pro jejich sdílení nějakou jinou aplikaci.

Pohodlná komunikace

Ať už používáte skupinový chat, osobní zprávy či videokonference - to vše Samepage umí. Není potřeba přepínat mezi doručenou poštou a chatovou aplikací, ani instalovat software pro videohovory.

Práce odkudkoliv a na libovolném zařízení

Ať už jste malý nebo velký tým, sedíte všichni ve stejné kanceláři nebo jste rozeseti po světě, možná Vaši lidé dokonce patří do více různých organizací, Samepage Vám pomůže práci zefektivnit. Pro práci si můžete vybrat mezi webovým prohlížečem, desktopovou aplikací či mobilní aplikací.

 

Nezávazná poptávka

  

Antispam