Práce je snazší díky Samepage

Proč vůbec používat software pro týmovou spolupráci? Jednoduše pro zvýšení produktivity týmu. V Avonetu již roky s nadšením používáme cloudovou službu Samepage.

Ve všech oblastech se neustále zvyšují nároky na administrativu. I proto jsme hledali nástroj, který nám umožní maximálně efektivní spolupráci celého týmu. Pro nás to je Samepage.

Komunikujte. Organizujte. Monitorujte. Pracujte.

Jeden nástroj, nekonečně možností.

Na Samepage můžete komunikovat, spravovat projekty, pořádat meetingy… a mnoho dalšího, protože Samepage spojuje chat, videokonference, sdílení obrazovky, správu úkolů, sdílení souborů a spolupráci nad dokumenty v reálném čase v unikátním cloudovém prostředí.

V mnoha týmech je základem komunikace e-mail. Často bývá pouze jedním z mnoha oddělených pracovních nástrojů, což se negativně projevuje jak na produktivitě, tak na týmové interakci, o nákladech nemluvě. Podobně je tomu s nástroji pro chatování a sdílení souborů. Informace jsou v nich dostupné izolovaně.

Dobrá aplikace na skupinovou práci umí propojit jednotlivé nástroje v jeden celek, a tím ušetří uživatelům čas a peníze. Zatímco skvělá aplikace soustředí celý tým na jedno místo, kde všichni najdou přehledný a aktuální obraz celého projektu včetně všech podrobností.

Projekty, úkoly i kalendář pod kontrolou

Sladit práci skupiny lidí pomocí přiřazených úkolů, opakovaných termínů, připomínek a týmového kalendáře je snadné. Úkoly a události je navíc možné komentovat, konverzace tak neztrácí kontext.

Snadné sdílení a upravování souborů

Sdílejte soubory s týmem, komentujte je a rozdělte k nim úkoly. Soubory upravujte online nebo synchronizujte s počítačem. Otevřete si je kdykoliv a kdekoliv prostřednictvím Samepage i když používate pro sdílení nějakou jinou aplikaci.

Pohodlná komunikace

Ať už používáte skupinový chat, osobní zprávy či videokonference - to vše Samepage umí. Není potřeba přepínat mezi doručenou poštou a chatovou aplikací, ani instalovat software pro videohovory.

Práce odkudkoliv a na libovolném zařízení

Ať už jste malý nebo velký tým, sedíte všichni ve stejné kanceláři nebo jste rozeseti po světě či dokonce spolupracujete s externími rganizacemi, Samepage Vám pomůže práci zefektivnit.

 

Nezávazná poptávka