Novinky

První připojení k internetu s pojištěním internetových rizik

Abyste mohli využívat internet opravdu bez obav, navázali jsme spolupráci s ČSOB Pojišťovnou a přinášíme našim zákazníkům pojištění internetových rizik AVONET Family.


Používáte email, brouzdáte po sociálních sítích nebo nakupujete online? Určitě dobře víte, že svět internetu rozhodně není bez rizik. Vyhnout se jim není vždy snadné, zvlášť pokud nepatříte mezi nadšené příznivce moderních technologií.

Abyste mohli využívat internet opravdu bez obav nejen v naší síti, ale i mimo ni, navázali jsme spolupráci s ČSOB Pojišťovnou a nově nabízíme všem našim zákazníkům unikátní pojištění internetových rizik AVONET Family.

To vám pomůže v případě:

  • problému s dodáním zboží nakoupeného přes internet
  • zneužití platební karty
  • zneužití vašich identifikačních či autorizačních údajů na internetu
  • poškození vaší pověsti na internetu včetně kyberšikany

Získáte jak právní pomoc a ochranu, tak také úhradu přímých finančních škod. Navíc v případě, že si nebudete vědět rady s výpočetní technikou a elektronikou, nainstalovanými programy či internetovými službami, můžete využít IT asistence na dálku.

Jsme si samozřejmě vědomi toho, že internet používá celá rodina včetně dětí. Pojištění AVONET Family se proto vztahuje na všechny členy vaší domácnosti a všechny platební karty, které v rodině máte.

Pojištění internetivých rizik AVONET Family je jistota, jak si bez obav vychutnat naplno možnosti, které vám internet nabízí. Nečekejte na špatnou zkušenost. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte pojištění internetových rizik jen za 49 Kč měsíčně k internetu od Avonetu!