První připojení k internetu s pojištěním internetových rizik

Používáte email, brouzdáte po sociálních sítích nebo nakupujete online? Vyhnout se všem nástrahám na internetu není vždy snadné. Proto přijde vhod pojištění internetových rizik pro celou rodinu, které můžete získat s naším internetem za 95 Kč 49 Kč měsíčně!

Chci pojištění na prvních 6 měsíců ZDARMA

Mějte internet pod kontrolou
Pojištění internetových rizik

Pojištění internetových rizik od ČSOB Pojišťovny

Získáte jak právní pomoc a ochranu, tak také úhradu přímých finančních škod.

Poradíme vám   Dnes: 8.00—15.00 hod.

 +420 575 575 777      osobni@avonet.cz

Máme se vám ozvat?

Antispam

Proplouvejte internetem bez obav

Nákup zboží na internetu

Při problémech s dodáním zakoupeného zboží bude za vás zajištěno reklamační řízení, případně bude zaplacena vzniklá škoda.

Zneužití platební karty

Při zneužití platební karty získáte pomoc se získáním odcizené částky zpět, případně vám bude poskytnuta finanční náhrada za vzniklou škodu.

Zneužití identity na internetu

Při zneužítí vašich identifikačních údajů bude zajištěno zrušení neoprávněného závazku, případně vám bude uhrazena vzniklá finanční škoda.

Poškození pověsti na internetu

Pokud dojde k šíření negativních informací o vás či vašich dětech včetně kyberšikany, bude provedeno opatření k jejich odstranění a zamezení šíření.

Neomezená právní konzultace

Buďte bez obav. V rámci pojištění internetových rizik získáváte neomezenou právní konzultaci po telefonu.

IT asistence zdarma

V případě, že si nebudete vědět rady s výpočetní technikou a elektronikou, nainstalovanými programy či internetem, můžete využít IT asistence na dálku.

 •  

  Při rodinné dovolené ve Francii jsem byl okraden. Mimo dokladů mi zloděj odcizil platební kartu a provedl s ní úspěšně tři výběry, celkem za 1 112 EUR. Zloděj použil správný PIN, zřejmě mě sledoval a viděl ho při platbě na nádraží. Incident jsem nahlásil na příslušné oddělení policie a podal reklamaci bance (ČSOB). Bohužel policie nebyla schopná zloděje vypátrat. Finanční ztrátu mi uhradila ČSOB Pojišťovna z pojištění internetových rizik.

  Václav, 32

 •  

  Přes anglický e-shop jsem si objednala svou oblíbenou značku bot, která není v Čechách k dostání. Bohužel, místo objednaných bot přišlo něco, co se za boty nedalo považovat. Celou věc jsem předala pojišťovně. Ta přes veškerou snahu nedokázala e-shop kontaktovat. Z dostupných zdrojů navíc pojišťovna zjistila, že se pravděpodobně jedná o podvodný e-shop. Díky pojištění internetových rizik jsem od pojišťovny dostala zpět celou částku.

  Klára, 27

 •  

  Na internetu jsem si vybral a koupil sprchový kout, který se skládal z vany a zástěny. Kout mi nešel složit. Protože se mi nedařilo podle návodu kout a vanu smontovat, domníval jsem se, že mi byly dodány dva rozdílné díly, které k sobě nepatří. Obrátil jsem se na ČSOB Pojišťovnu, aby případ převzala. Pojišťovně se podařilo spojit s dodavatelem, který mi spolu s výrobcem zavolal a postupnými kroky jsme vše smontovali tak, jak to má být. Díky pojištění internetových rizik a ČSOB Pojišťovně jsem nemusel odstupovat od smlouvy. Navíc jsem měl odborného rádce při montáži.

  Martin, 45


Vlastnosti a výhody

Nákupu zboží na internetu

 • Při dodání poškozeného či jiného výrobku nebo nedodání zboží zakoupeného na internetu provedeme reklamaci pro zajištění správně objednaného zboží za vás
 • Pokud se nám nepodaří reklamaci vyřídit, uhradíme vám vzniklou škodu
 • Platí pro nákup zboží i mimo ČR (např. EU a USA)

Zneužití platební karty

Při zneužití platební karty vám pojišťovna pomůže získat zpět odcizenou finanční částku, případně vám poskytne finanční náhradu za vzniklou škodu.

Zneužití identity na internetu

Vznikne-li zneužitím identifikačních údajů na internetu finanční škoda, pomůže vám pojišťovna získat zpět odcizenou finanční částku nebo zajistí zrušení neoprávněného závazku, případně vám uhradí vzniklou finanční škodu.

Poškození pověsti na internetu včetně kyberšikany

Když dojde k poškození vaší pověsti na internetu nebo sociálních sítích, provede pojišťovna opatření k zamezení šíření negativních informací. Pomůže vám také odhalit zdroj šíření a domoci se omluvy.

Informace ke stažení

Sjednejte si rodinnou variantu pojištění internetových rizik AVONET Family a ochraňte celou vaší rodinu. Pojištění se vztahuje na všechny členy domácnosti, všechny platební karty, které v rodině máte a ochrání vaše děti nejen před kyberšikanou.

Produktový list

Nezávazná poptávka

  

Antispam