Široká nabídka internetu na doma


Optický internet Sprint

V bytových domech nabízíme špičkové internetové připojení přes optickou síť s rychlostí až 1 Gb/s! Vynikající stabilita i odezvy. Jednoduše to nejlepší z naší nabídky internetu na doma pro Zlín, Holešov, Uherský Brod, Kroměříž, Vizovice, Slušovice, Hluk, Luhačovice a Bojkovice.

Více informací

Pevný internet xDSL

Vysokorychlostní pevný internet AVONET xDSL přináší stabilní připojení bez ohledu na povětrnostní podmínky. Je dostupný na většině území ČR a jeho zprovoznění je velmi snadné. Nabízí rychlost až 1000 Mb/s. Skutečná rychlost připojení je závislá na kvalitě a délce přístupového vedení.

Více informací

Bezdrátový internet mojeWiFi

Internet mojeWiFi využívá nejrozšířenější bezdrátový standard WiFi. Spolehlivost připojení je limitována použitou technologií a místními podmínkami, bezdrátové připojení je však často dostupné i v místě bez pevné přípojky. Nabízí rychlost až 80 Mb/s.

Více informací

Internet LTE

Rychlé připojení k internetu přes celorepublikovou mobilní síť LTE, která pokrývá 99 % obyvatel ČR pomocí více než 4500 vysílačů. Díky tomu se můžete připojit k internetu, ať jste kdekoliv - doma, na chatě, v autě či ve vlaku.

Více informací

Kabelový internet

Stabilní pevné připojení k internetu přes obecní rozvod kabelové televize v Březnici, Pozlovicích, Halenkovicích a na Žlutavě s výborným poměrem cena/výkon. Na jedné přípojce můžete mít internet i televizi. Je ideální také pro levné volání přes internet. Rychlost až 80 Mb/s. Kvalita připojení závisí na použité technologii v kabelové síti.

Více informací