Úhrada služeb

Způsoby úhrady faktur AVONET, s.r.o.

Bezhotovostně

Převodem účet: 4200140487/6800
variabilní symbol: číslo faktury
Trvalým příkazem Jako variabilní symbol použijete číslo kterékoli vaší faktury (např. číslo poslední faktury), termín splatnosti je 15. den v měsíci.
UPOZORNĚNÍ: Trvalý příkaz není možné použít, pokud se výše vaší faktury bude měsíčně měnit.
Inkasem Povolte nastavení inkasa ve vaší bance a nastavte limit pro platbu a frekvenci dle výše pravidelné faktury (raději s rezervou).
UPOZORNĚNÍ: Potvrzení o nastavení inkasa v bance nám prosím zašlete e-mailem nebo poštou.
SIPO Pokud chcete platit pomocí SIPO, je třeba nám sdělit vaše spojovací číslo a zaslat nám písemný Souhlas s inkasem SIPO.
Výhodu prodloužené splatnosti při úhradě SIPO ztrácíte v případě, že nebude platba prostřednictvím SIPO provedena v termínu.
Poštovní složenkou typu A UPOZORNĚNÍ: Platba složenkou je pomalá, proto je nutné platit alespoň 4 dny před splatností faktury. Nepoužívejte prosím složenku typu C.

Hotově

Na pobočce Sberbank CZ
bez poplatku
nejbližší pobočka: Štefánikova 5293, Zlín. (dříve Volksbank)

UPOZORNĚNÍ: Vezměte si s sebou fakturu, při platbě je nutné znát č. účtu, částku a variabilní symbol.
V Zákaznickém centru AVONET
s poplatkem 100 Kč
Kvítková 4323, Zlín (budova Jednoty)

Bankovní spojení

AVONET, s.r.o.

Číslo účtu: 4200140487/6800 Sberbank CZ, a.s. (dříve Volksbank)
Variabilní symbol: č. faktury
Pro platby ze zahraničí: IBAN CZ64 6800 0000 0042 0014 0487
BIC: VBOECZ2X

AVONET online, s.r.o. (velkoobchodní služby)

Číslo účtu: 2901267385/2010
Variabilní symbol: č. faktury
Pro platby ze zahraničí: IBAN CZ64 2010 0000 0029 0126 7385
BIC: FIOBCZPPXXX

Vyúčtování ceny za poskytnuté služby

  • Faktury a případné urgence jsou zasílány e-mailem.*
    Přehled vyúčtování (faktur) naleznete také v zákaznickém kontě.
  • U měsíčních plateb jsou faktury vystavovány na začátku zúčtovacího období nebo zpětně za uplynulý měsíc.
  • V případě předplatného (čtvrtletní, pololetní, roční), jsou faktury vystavovány na začátku předplaceného období.
  • Odesílání tištěné faktury poštou je zpoplatněno na 50 Kč / faktura
  • Vybrané služby (domény, webhosting, reklama) na období delší než 6 měsíců fakturujeme formou proforma faktury na předplatné. Po jejím uhrazení vám bude do 15 dnů vystaven daňový doklad.

* Faktury jsou zasílány elektronickou formou dle platných Všeobecných podmínek služeb elektronických komunikací společnosti AVONET, s.r.o. Faktura neobsahuje razítko ani podpis, které nejsou zákonnou součástí platného daňového dokladu. Námi vystavená faktura tedy splňuje všechny náležitosti platného dokladu. Zavedením elektronické fakturace urychlujeme předávání informací, chováme se ekologicky a současně snižujeme náklady spojené s tiskem a odesíláním faktur.

UPOZORNĚNÍ: Neobdržíte-li fakturu v očekávaném termínu, zkontrolujte si, zda nemáte e-mailovou schránku plnou nebo zda nebyl email přesunut do nevyžádané pošty. Běžně se tak děje v případě emailových schránek seznam.cz, centrum.cz, gmail.com, email.cz atd.

Doporučujeme proto přidat adresu fakturace.osobni@avonet.cz, fakturace.firemni@avonet.cz do seznamu schválených odesílatelů. V případě dotazů či připomínek nás kontaktujte.

Nastavení schválených odesílatelů

 Máte problém se zobrazením zaslané faktury?
Fakturu ve formátu PDF zobrazíte pomocí programu Adobe Acrobat Reader. Případně si můžete fakturu znovu stáhnout ze svého účtu v AVONET kontu.

 


Jak postupvat v případě blokace služeb

Pro získání času na úhradu služeb pomocí elektronického bankovnictví Vám zdarma umožníme několik nouzových aktivací internetu i po blokaci služeb. Berte ovšem na vědomí, že délka nouzových spojení je omezena na 24 hodin a po vyčerpání těchto spojení již nebude aktivace internetu možná až do okamžiku úhrady. Nouzové aktivace můžete využít po přihlášení do svého AVONET konta, na které budete po blokaci přesměrováni.

Pro usnadnění platby převodem naleznete níže odkazy na webové stránky bankovních ústavů, prostřednictvím kterých můžete bezpečně vstoupit do vašeho internetového bankovnictví.

Banka ČSOB

Komerční banka

Česka spořitelna

Raiffeisen bank

GE Money

Banka Era

Sberbank

Airbank

 


Oznámeni EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Co můžeme zlepšit?

  

Antispam