SSL certifikáty

Zabezpečte si internetové stránky a ochraňte tak vaše zákazníky. Díky SSL certifikátu se navíc dostanete na vyšší pozice ve vyhledávání!

Nevystavujte návštěvníky vašeho webu nebezpečí a poskytněte jim šifrovanou komunikaci pomocí SSL certifikátu, který je nedílnou součástí každého moderního projektu a internetové prezentace.

Šifrovaná komunikace

Šifrovaná komunikace

Běžná internetová komunikace probíhá nešifrovaně. HTTPS přenos ale zabezpečí šifrování a ochranu dat vašich návštěvníků.

Vyšší pozice ve vyhledávání na Googlu

Vyšší pozice na Googlu

Největší světový vyhledávač odměňuje stránky s SSL certifikátem vyššími pozicemi ve vyhledávání.

SSL certifikát zvyšuje důvěryhodnost stránky

Důvěryhodnost stránky

SSL certifikát zvyšuje v očích návštěvníků i vyhledávačů její důvěryhodnost a autoritu.

Rychlé nasazení a instalace ssl certifikátu

Rychlé nasazení a instalace

Nasadit certifikát je otázkou několika minut. Instalaci pak provede každý administrátor a webmaster.

Proč SSL certifikát?

Každý, kdo má zájem chránit informace, které proudí mezi prohlížečem uživatele a servery, kde jsou jeho stránky umístěny, by si měl zajistit SSL certifikát. Zabrání tak případnému zneužití těchto informací před hackery a dalšími online podvodníky. V případě jakékoliv www stránky vyžadující přístup pomocí hesla by mělo být použití SSL certifikátů pro zabezpečení serverů samozřejmostí.

Jak to funguje?

SSL certifikát nainstalovaný na server má za úkol zabezpečit datový přenos proti odposlechu a potvrdit identitu provozovatele webových stránek. SSL certifikáty by měl používat každý, kdo shromažďuje prostřednictvím internetových stránek důvěrné údaje (osobní data, hesla, čísla kreditních karet, atd.), současně pokud důvěrné údaje nabízí ke shlédnutí prostřednictvím www stránek či aplikací.

Kolik to stojí?

Široká nabídka kvalitních SSL certifikátů pro vaše projekty již od 1 123 Kč.
Certifikáty od nejznámější, nejdůvěryhodnější a největší autority na světě již od 6 499 Kč.Kvalita, cena, podpora SAN od důvěryhodné certifikační autority již od 1 123 Kč.Nejlevnější SSL certifikáty s vystavením od 2 minut
již od 349 Kč.

 

Nezávazná poptávka

  

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete i odmítnout.