Internet na míru

Internet na míru je určen pro náročné zákazníky požadující spolehlivé připojení s vyhrazenou přenosovou rychlostí a vysokými zárukami dostupnosti.

Jednotlivé internetové služby se liší použitou technologií, pokrytím a maximální přenosovou rychlostí.

Internet Global

Vysoce spolehlivé připojení k internetu symetrickou rychlostí až 300 Mb/s využívající výhod kombinace celorepublikových pevných a MW sítí. Ideální pro připojení firemních poboček k internetu a jejich trvalé datové propojení s centrálou pomocí virtuální privátní sítě (VPN). Internet Global je dostupný na významné většině území České republiky. Výhodou je rychlé zřízení, vysoká rychlost, cenová dostupnost a garance kvality na úrovni pevných sítí.

Více informací

 

Optický internet

Připojení k internetu pomocí optické sítě rychlostí až 10 Gb/s. Vyniká mimořádnou spolehlivostí a stabilitou. Tarify Fibre Premium nabízí vyhrazenou symetrickou přenosovou rychlost. Cena se sjednává individuálně dle požadované přenosové rychlosti, náročnosti realizace a sjednané úrovně servisních služeb.

 

Bezdrátový internet

Je dostupný ve více než 130 lokalitách s pokrytím naší bezdrátové sítě. Kvalita připojení závisí na zvolené technologii, frekvenčním pásmu a místních podmínkách. Nabízí rychlost v řádu až stovek Mb/s. Tarify Air Premium nabízí vyhrazenou symetrickou přenosovou rychlost. Cena se sjednává individuálně dle požadované přenosové rychlosti, náročnosti realizace a sjednané úrovně servisních služeb.

Satelitní internet

Satelitní připojení k internetu rychlostí až 30 Mb/s s pokrytím regionů Evropa, Blízký východ, Asie, Afrika, Amerika. Hlavní výhodou je nezávislost na pozemní infrastruktuře a 100% pokrytí nejen ČR. Ideální pro připojení firemních poboček k internetu v jinak nedostupných lokalitách a jejich trvalé datové propojení s centrálou. Díky vysoké spolehlivosti a dostupnosti vhodné i pro platební terminály, nebo pokladny s autorizačním centrem.

 

Nezávazná poptávka

  

Antispam