Široká nabídka internetu na doma

Poskytujeme opravdu rychlé a stabilní připojení k internetu až 1 Gb/s po celé ČR. Využíváme vlastní infrastrukturu i sítě jiných operátorů. Ve Zlínském kraji provozujeme vlastní rozsáhlou optickou síť s více než 18 000 přípojkami a více než 260 přístupových bodů bezdrátové sítě.

Optický internet Sprint

V bytových domech nabízíme špičkové internetové připojení přes optickou síť s rychlostí až 1 Gb/s! Vynikající stabilita i odezvy. Jednoduše to nejlepší z naší nabídky internetu na doma pro Zlín, Holešov, Kroměříž, Vizovice, Slušovice, Zádveřice-Raková, Uherský Brod, Uherské Hradiště, Hluk, Zlechov, Luhačovice, Bojkovice.

Více informací

Pevný internet xDSL

Vysokorychlostní pevný internet AVONET xDSL přináší stabilní připojení bez ohledu na povětrnostní podmínky. Je dostupný na většině území ČR a jeho zprovoznění je velmi snadné. Nabízí rychlost až 1 Gb/s. Skutečná rychlost připojení je závislá na kvalitě a délce přístupového vedení.

Více informací

Bezdrátový internet mojeWiFi

Internet mojeWiFi využívá nejrozšířenější bezdrátový standard WiFi. Spolehlivost připojení je limitována použitou technologií a místními podmínkami, bezdrátové připojení je však často dostupné i v místě bez pevné přípojky. Nabízí rychlost až 80 Mb/s.

Více informací

Kabelový internet

Stabilní pevné připojení k internetu přes obecní rozvod kabelové televize v Březnici, Pozlovicích a Halenkovicích s výborným poměrem cena/výkon. Na jedné přípojce můžete mít internet i televizi. Je ideální také pro levné volání přes internet. Rychlost až 150 Mb/s. Kvalita připojení závisí na použité technologii v kabelové síti.

Více informací

Internet LTE

Rychlé připojení k internetu přes celorepublikovou mobilní síť LTE, která pokrývá 99 % obyvatel ČR pomocí více než 4500 vysílačů. Díky tomu se můžete připojit k internetu doma i na chatě.

Více informací

Poradíme vám   Dnes: 8.00—15.00 hod.

 +420 575 575 777      osobni@avonet.cz

Máme se vám ozvat?

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.