Optický internet Sprint

V bytových domech a zejména na sídlištích nabízíme špičkové vysokorychlostí připojení k internetu až 1000/200 Mb/s! Prostě to nejlepší z naší nabídky internetu na doma pro Zlín, Holešov, Uherský Brod, Kroměříž, Vizovice, Slušovice, Hluk, Luhačovice a Bojkovice.

Popis tarifu

  • připojení k internetu bez omezení množství přenesených dat
  • zákazníkovi jsou vždy nastaveny nejlepší možné parametry služby v rámci sjednaného tarifu
  • rychlosti jsou uvedeny ve směru k zákazníkovi (stahování) / od zákazníka (odesílání)
  • běžně dostupná rychlost stahování a odesílání dat se pohybuje v rozmezí 80–100 % rychlosti maximální a je účastníkovi k dispozici v 95 % měření v každém souvislém 24hodinovém intervalu
  • podrobnější vysvětlení garancí rychlostí ve smyslu nařízení EU č. 2015/2120 najdete v dokumentu Pravidla při poskytování služeb přístupu k internetu
  • zúčtovacím obdobím je kalendářní měsíc nebo tříměsíční předplatné

Aktivační poplatek

Aktivační poplatek se účtuje za aktivaci tarifu jako příspěvek na vyčlenění přenosové kapacity v přístupové síti poskytovatele. Aktivační poplatek v případě potřeby zřídit nové přípojné vedení zahrnuje také cestovné, přivedení síťového kabelu do bytu uživatele a konfiguraci připojení u zákazníka v rozsahu do 2 hodin. Aktivační poplatek nezahrnuje WiFi router, switch, zásuvku a lišty, vícepráce jako např. servis počítače nebo lištování, toto je účtováno zvlášť. Aktivační poplatek hradí účastník v hotovosti při převzetí zřízené služby.

Pokrytí internetem 99 % ČR

Zjistěte, jaké služby doma můžete mítOrientační nabídka služeb na adrese


Změnit adresu


Čekejte prosím, ověřuji dostupnost xDSL

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Smlouvu s minimální dobou trvání delší než 24 měsíců mohou uzavřít jen stávající zákazníci AVONET, s.r.o.

Poradíme vám   Dnes: 8.00—15.00 hod.

 +420 575 575 777      osobni@avonet.cz

Máme se vám ozvat?

Antispam