Kabelový internet

Stabilní pevné připojení k internetu přes obecní rozvod kabelové televize v Březnici, Pozlovicích Halenkovicích s výborným poměrem cena/výkon. Kvalita závisí na použité technologii v kabelové síti. Rychlost až 150/15 Mb/s.

Popis

  • připojení k internetu bez omezení množství přenesených dat
  • zákazníkovi jsou vždy nastaveny nejlepší možné parametry služby v rámci sjednaného tarifu
  • rychlosti jsou uvedeny ve směru k zákazníkovi (stahování) / od zákazníka (odesílání)
  • hodnota běžně dostupné rychlosti stahování a odesílání dat odpovídá alespoň 60 % hodnoty rychlosti inzerované a je uživateli dostupná v 95 % času během jednoho kalendářního dne - podrobnější vysvětlení garancí rychlostí ve smyslu nařízení EU č. 2015/2120 najdete v dokumentu Pravidla při poskytování služeb přístupu k internetu v sekci Ceníky a smlouvy
  • zúčtovacím obdobím je kalendářní měsíc nebo tříměsíční, půlroční nebo roční předplatné

Aktivační poplatek

Aktivační poplatek se účtuje za aktivaci tarifu jako příspěvek na vyčlenění přenosové kapacity v přístupové síti poskytovatele. Aktivační poplatek v případě potřeby zřídit nové přípojné vedení zahrnuje také montáž sady pro kabelové připojení a konfiguraci připojení u zákazníka v rozsahu do 2 hodin. Aktivační poplatek nezahrnuje případnou výměnu nevyhovujících komponent televizního kabelového rozvodu, WiFi router, switch a lišty, cestovné, vícepráce jako např. servis počítače nebo lištování, toto je účtováno zvlášť. Kabelový modem zůstává v majetku poskytovatele.

Poradíme vám   Dnes: 8.00—15.00 hod.

 +420 575 575 777      osobni@avonet.cz

Máme se vám ozvat?