Vplujte s vlastním internetem a televizí do celé ČR

Mám zájem o velkoobchodní služby

Bohaté zkušenosti


xDSL připojení poskytujeme od roku 2003

Přes 90 partnerů


Jsme největší agregátor poskytovatelů xDSL

Rychlost a spolehlivost


Vyřešíme i to, co ostatní nedokáží

Jsme spolehlivý dodavatel nejen xDSL služeb pro ISP

Hledáte dodavatele pevného xDSL internetu nebo chcete změnit toho stávajícího? Máme bohaté zkušenosti s převody ADSL/VDSL přípojek partnera od jiného poskytovatele k nám bez nutnosti rekonfigurace koncových modemů. V roce 2009 jsme představili naši velkoobchodní nabídku xDSL služeb pro držitele telekomunikačních licencí ČTÚ. Nyní máme přes 90 partnerů, kteří poskytují xDSL služby pod svou vlastní značkou.

Široká velkoobchodní nabídka

 • pevné připojení přes optickou a metalickou síť, která neustále zrychluje a je IPv6 ready
 • vaše vlastní IPTV na xDSL s garancí kvality
 • prioritizovaný VoIP na xDSL - vaše triple-play v celé ČR
 • pevné LTE připojení bez FUP i mobilní LTE připojení na cesty

Poskytujeme komplexní péči

 • API pro online ověření dostupnosti, zřizování i rušení služeb
 • sami si můžete zvolit míru automatizace procesů
 • poradíme vám a zajistíme vám technickou podporu 24/7
 • hlášení dostupnosti vyšších rychlostí na vašich přípojkách

Zajišťujeme technologickou výhodu

 • redundantní propoje s dodavatelem a velká kapacitní rezerva
 • xDSL s vlastní konektivitou a IP adresami (nutný NNI propoj v Praze)
 • asymetrické i symetrické garantované linky v celé ČR
 • díky našemu členství v ISP Allianci jsme součástí projektu FENIX

Věří nám tisíce zákazníků

 • obsluhujeme tisíce maloobchodních i velkoobchodních přípojek
 • rychlé zřízení a servis po celé ČR bez výjezdu vašich techniků
 • vyřešíme požadavky, které ostatní nechtějí nebo neumí řešit

Vyplatí se vám to

 • nové příjmy bez investic do výstavby sítě – náklady pouze na aktivní služby
 • náš základní obchodní model vám zajistí marži na každé přípojce i televizi
 • udržte stávající zákazníky při stěhování mimo vaši síť
 • dodáme osvědčené VDSL modemy za velkoobchodní ceny

Velkoobchod AVONET

 

 

Přehled velkoobchodních služeb společnosti AVONET online, s.r.o.

IP tranzit - zahraniční konektivita pro ISP v Praze, Brně a Bratislavě

Dodáme vám primární nebo záložní zahraniční konektivitu v Praze (CE Colo a TTC), Brně (Kovoterm) a Bratislavě na 1G, 10G nebo 100G portech za výhodné ceny. Platba fixní nebo dle 95th percentilu. Bez aktivačních poplatků. Bez úvazku nebo ještě výhodněji.

Velkoobchodní xDSL přípojky až 250 Mb/s, optické přípojky až 1000 Mb/s

Umožníme vám připojovat k internetu vaše zákazníky ve všech krajích v celé ČR. K dispozici máte ihned přes 4 miliony přípojek společnosti CETIN, jsou na metalice (max 250 Mb/s) i na optice (max 1 000 Mb/s, ceny na vyžádání). V rámci služby zajistíme vše od rozvoje a servisu pevné sítě, přes aktivaci přípojek a vaši technickou podporu až po dodání VDSL modemů. Nebudete potřebovat najímat další techniky, vaše zákaznická centra dostanou do rukou nové prodejní možnosti. V průběhu roku 2019 bude na více než 50 % přípojek dostupná rychlost internetu 100+ Mb/s.

IPTV k velkoobchodním xDSL přípojkám

Umožníme vám poskytování vaší IPTV nad DSL přípojkami v celé ČR. Volba IPTV platformy je plně na vás. My pro vás zajistíme transport objemných televizních dat bez zatížení vaší sítě. Televize je šířena celou DSL infrastrukturou (od unicast hrdla v Praze až do VDSL modemu uživatele) ve speciální VLAN tak, aby bylo možné garantovat kvalitu vaší IPTV, kterou neovlivňuje paralelní internetový provoz. Z vlastní zkušenosti víme, že přidání televize zvyšuje prodeje xDSL připojení.

VoIP k velkoobchodním xDSL přípojkám

Umožníme vám poskytování vašeho telefonování VoIP s maximální prioritizací hlasového provozu v celé ČR. V rámci datového přenosu na xDSL přípojce má nejvyšší prioritu telefon, následuje televize a potom internet.

LTE připojení

Neomezené pevné LTE 30/5 Mb/s

V případě nedostatečné rychlosti DSL přípojky nebo jiných překážkách k připojení přes kabel dokážeme připojit téměř libovolné místo v ČR neomezeným pevným LTE internetem s rychlostí 30/5 Mb/s bez FUP. Připojení je fixováno na danou adresu zakončení a není ho tedy možné přesunovat. Zajistíme pro vás (vašeho koncového zákazníka) odbornou montáž LTE připojení v celé ČR.

Mobilní internet LTE

Rychlé mobilní připojení k internetu přes celorepublikovou mobilní síť LTE, která čítá více než 4500 vysílačů. Díky tomu se můžete připojit k internetu, ať jste kdekoliv - doma, na chatě, v autě či ve vlaku. Stačí si vybrat vhodný tarif (objem dat). Připojení je přenosné v rámci celé republiky a není zde nutná odborná instalace. SIM karty vám zašleme NBD.

Garantované symetrické linky

Vaše náročnější zákazníky (firmy a organizace) dokážete připojit téměř v libovolném místě ČR prostřednictvím našich symetrických garantovaných linek s maximální rychlostí 300/300 Mb/s. Pro nižší rychlosti do 40/40 Mb/s v centrech měst použijeme technologii SHDSL. Vyšší rychlosti se dosahují díky využití optiky CETINU nebo její kombinací s pronájmy bezdrátových bod-bod spojů.

Konektivita pro ISP v celé ČR

Zajistíme vám spolehlivou internetovou konektivitu s maximálním využitím optiky v celé ČR. Primární nebo záložní linky, kapacity od n x 100 Mb/s až po n x 1 Gb/s, garantované SLA.

Kolaborativní software Samepage

Proč vůbec používat software pro týmovou spolupráci? Jednoduše pro zvýšení produktivity týmu. V mnoha týmech je základem komunikace email. Často bývá pouze jedním z mnoha oddělených pracovních nástrojů, což se negativně projevuje jak na produktivitě, tak na týmové interakci, o nákladech nemluvě. Podobně je tomu s nástroji pro chatování a sdílení souborů. Informace jsou v nich dostupné izolovaně.

Dobrá aplikace na skupinovou práci umí propojit jednotlivé nástroje v jeden celek, a tím ušetří uživatelům čas a peníze. Zatímco skvělá aplikace soustředí celý tým na jedno místo, kde všichni najdou přehledný a aktuální obraz celého projektu včetně všech podrobností.

V Avonetu již roky s nadšením používáme Samepage. Tato špičková cloudová služba s řadou světových ocenění rozhýbala spolupráci našich interních týmů a usnadnila nám úspěšně realizovat mnoho náročných projektů. Sami se přesvědčete o kvalitách Samepage.

Samepage Authorized Partner

Outsourcing vašich DSLAMů

Stavíme a provozujeme vlastní AVONET DSLAMy nad pronajatými (CETIN, tovární areály) i vlastními metalickými sítěmi, takže umíme našim velkoobchodním partnerům nabídnout i outsourcing jejich DSLAMů, pokud disponují vlastní nebo pronajatou metalickou sítí. Na vlastním DSLAMu můžete provozovat garantované symetrické SHDSL linky o rychlosti až 40/40 Mb/s, vlastní pevné telefonní linky (HTS) a také asymetrické VDSL přípojky o rychlosti až 100 Mb/s.

Registrace VO partnera (ISP)

 

 

 

 

 

  

Antispam

Záruka důvěryhodnosti

Jsme součásti NIX.CZ

Jsme součástí NIX.CZ

Jsme součástí českého peeringového uzlu NIX.CZ a členy projektu FENIX

Jsme členy RIPE NCC

Jsme členy RIPE NCC

Jsme členy fóra zajišťujícího koordinaci správy, údržby a rozvoje internetu

Jsme členy ISP Alliance

Jsme v ISP Allianci

Jsme v nezávislé a otevřené platformě pro podporu lokálních ISP