Novinky

Web Avonetu se umístil v soutěži WebTop100 na 3. místě

Náš nový web byl 12. 11. 2015 oceněn v soutěži WebTop100. Umístili jsme se na krásném 3. místě za Vodafonem a Sazkamobilem v kategorii firemní web, obor telekomunikace, což nám udělalo velkou radost.


Hlavní předností nového webu je online ověření dostupnosti. Vám, jako osobním či firemním zákazníkům, tak stačí zadat svou adresu a hned zjistíte, jaké nejvýhodnější internetové tarify od nás můžete získat. Naše služby si samozřejmě můžete následně přímo na webu i objednat nebo požádat o upřesnění nabídky. Web je plně responzivní, takže se vám bude stejně dobře ovládat i na mobilních zařízeních. Kromě již uvedeného zmínila odborná porota soutěže WebTop100 také vtipnou prezentaci s chytře odlišenými balíčky.

Nechceme usnout na vavřínech, a proto už teď pracujeme na dalším vylepšení našeho webu. V roce 2016 se můžete těšit na doplnění online ověřování dostupnosti i u dalších služeb - nechte se překvapit ;)

Přesvědčte se sami, zda je hodnocení a umístění zasloužené. A nezapomeňte si ověřit online, zda máte ten nejlepší internet, jaký můžete mít! Stačí zadat adresu připojení na www.avonet.cz.