Novinky

Avonet fandí sportu

Po hokeji rozšiřujeme spolupráci s dalšími Zlínskými sporty, konkrétně s fotbalovým klubem Fastav Zlín a florbalovým klubem Zlín Lions.


Podpora sportu měla pro Zlíňany vždy velkou prioritu. Už ve 40. letech firma Baťa aktivně podporovala sport ve Zlíně, stavěla hřiště a sportovní areály. U nás v Avonetu tento trend pokračuje a mezi našimi zaměstnanci najdete hromadu sportovců různého zaměření - cyklisty, běžce, fotbalisty, tenisty atd. Proto je pro nás důležité být součástí těchto aktivit a to i formou nám nejbližší – tedy připojením k špičkovému internetu.

Hokej

Spolupráce se zlínskými Berany není novinkou, ale dlouhodobou záležitostí. Kromě připojení zázemí stadionu provozujeme také free WiFi zónu pro návštěvníky domácích zápasů, kterou jsme navíc na letošní sezónu výrazně posílili.

Florbal

K internetu jsme nově připojili florbalový klub Zlín Lions a stali jsme se tak jejich novými partnery. Věříme, že díky spolehlivému internetu budou lvi i lvíčata bez starostí a plně soustředění na svá vítězství :)

Fotbal

Pro fotbalové ševce z FC Fastav Zlín nově zajišťujeme připojení k internetu pro zázemí celého klubu, pokladny a také free WiFi zónu pro fanoušky na celém stadionu!

 

Tímto však naše spolupráce se sportovními akcemi rozhodně nekončí. Podporujeme také méně známe sporty a kluby. Věděli jste například, že v září 2018 jsme připojili a živě vysílali přenos z Mistrovství Evropy U23 v kolové, které probíhalo ve Zlíně? #internetnasbavi #sportnastakybavi