Novinky

Připojili jsme velkokapacitní očkovací centrum ve Zlíně

Od 26. dubna se budou lidé očkovat v novém velkokapacitním očkovacím centru ve zlínské PSG aréně. Toho bude moci denně využít až 600 osob. Při povinném čekání 30 minut po očkování si mohou čas zkrátit s AVONET free WiFi.


Poskytnout internetové připojení v PSG aréně pro nás není nic nového, tradičně totiž se zlínským hokejem spolupracujeme a celý stadion Luďka Čajky máme pro návštěvníky hokejových utkání pokrytý rychlou WiFi. Pro potřeby očkovacího centra jsme připravili vyhrazenou samostatnou vysokorychlostní linku na naší páteřní optické síti, která je navíc zálohována druhou nezávislou linkou, aby bylo internetové připojení k dispozici za všech okolností po celý den. Pro očkovací centrum jsme také realizovali strukturovanou kabeláž.

Nové velkokapacitní očkovací místo (VOČM) v PSG aréně ve Zlíně nahrazuje původní očkovací místo v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně, které již nebude možné pro očkování navštívit. Přípravy v PSG aréně probíhaly v průběhu minulého týdne, kdy bylo instalováno potřebné vybavení včetně šesti očkovacích boxů a také stejný počet stanovišť pro registraci či lékařskou službu. Vyhrazená jsou také místa pro vyplňování dotazníků či výdej certifikátů, čas před a po očkování mohou lidé strávit v sedě v prostorných čekárnách, kde mohou využít naši bezplatnou AVONET free WiFi síť a čekání si tak zpříjemnit.

Reportáž, kde si můžete celé očkovací místo prohlédnout, naleznete na webu České televize.