Novinky

Online část 61. Zlín Film Festivalu začíná již tento pátek 28.5.

Díky naší lince s rychlostí 500/500 Mb/s si můžete užít 1. část letošního Zlínského Filmového Festivalu, která bude kompletně online!


Letošní ročník ZFF 2021 bude rozdělen na dvě části. První část, která bude kompletně online, nabídne ochutnávku filmového a doprovodného programu, ohlédnutí za tím nejlepším z loňského jubilejního ročníku, ale také virtuální procházku festivalovými zónami. Ale bude toho mnohem víc.

Zlín Film Festival – část 1 se uskuteční se od 28. května – 1. června 2021 a z jeho nabídky si vybere opravdu každý - od nejmenších dětí, přes školáky, mládež, celou rodinu i dospělé z řad laické i odborné veřejnosti. Sledovat jej bude možné tentokrát po celé České republice. Zkrátka nepřijdou ani zahraniční diváci z Japonska, Jižní Koreji a Indie a dalších zemí, kterým nabídneme speciální projekt „České animace letí do světa“. Většina z programu je ke zhlédnutí zcela zdarma, vybrané tituly a pořady budou zpoplatněny symbolickou částkou 61 Kč.

 

Naše moderní vysokorychlostní symetrická linka s vyhrazenou rychlostí stahování i nahrávání dat 500 Mb/s, zajistí rychlou a bezproblémovou komunikaci se servery v Praze, odkud se všechny filmy přenášejí a dále streamují. I díky tomuto připojení si budete moci užít také živé přenosy, zejména celodenní zahájení v pátek, případně besedy na téma Harry Potter a Batman nebo nedělní předávání cen Evropské asociace pro dětský film. Věříme, že si užijete jak online, tak offline část 2., která proběhne v září. #internetnasbavi