Novinky

Zavádíme novinku! Internet pro seniory za speciální cenu

Pro seniory starší 65 let jsme připravili specíální nabídku plnohodnotného internetového připojení pouze za 200 Kč měsíčně.


Naše nabídka se vztahuje na tarify Sprint mini, mojeWiFi mini a Kabel mini. Cena těchto tarifů je pro seniory 200 Kč měsíčně, což představuje zhruba 6,50 Kč denně. Věříme, že tuto částku si může dovolit opravdu každý a dostaneme internet i k lidem, kteří pobírají starobní důchod a cena je pro ně hlavním faktorem při výběru internetového připojení.

O tom, že internet nemusíte využívat jen na počítači si přečtěte v článku na zlin.cz. Podmínkou pro získání připojení za zvýhodněnou cenu je podpis Smlouvy o poskytování služeb elektronických komunikací s místem instalace na adrese trvalého bydliště účastníka staršího 65 let věku. Více informací naleznete na stránce avonet.cz/senior.

Zvýhodněné internetové tarify pro seniory jsou dostupné na většině území Zlínského kraje prostřednictvím naší bezdrátové sítě, dále na optickém připojení ve městech Zlín, Holešov, Kroměříž, Vizovice, Slušovice, Zádveřice-Raková, Uherský Brod, Uherské Hradiště, Hluk, Zlechov, Luhačovice, Bojkovice a prostřednictvím kabelového připojení také v Březnici, Pozlovicích a Halenkovicích.