Novinky

Přichází nová služba HBO Max, nahrazuje HBO GO

Do Česka přichází nová streamovací platforma HBO Max, která nahrazuje dosavadní službu HBO GO. Spuštění nové platformy je naplánované na 8. března 2022. HBOX Max přinese ještě více filmových titulů i zábavy, a to všechno za stejnou cenu předplatného.


HBO Max nahradí 8. března původní službu HBO GO, která je součástí některých doplňových balíčků Kuki i SledovaniTV.

Co HBO Max nabídne

Největší novinkou je, že na HBO Max bude možné sledovat filmy už 45 dní po jejich uvedení do kin. K dispozici boudou snímky ve 4K kvalitě, prostorový zvuk nebo možnost vytvořit profily pro členy rodiny. Mezi novinky patří také možnost sledování na třech různých zařízeních namísto původních dvou.

Čeká vás zábava, filmy, původní seriály i dětské pořady od společností Warner Bros., HBO, Cartoon Network a Max Originals. Obsah bude i nadále dostupný v češtině nebo ve slovenštině, a to ve formě dabingu či titulků. V HBO Max najdete i snímky jako Sex ve městě, Harry Potter, Wonder Woman 1984, Pán prstenů, Dunkirk a jiné. Nudit se rozhodně nebudete.

Jak HBO Max získat

Cena za HBO Max je stejná jako při používání služby HBO GO a vyše předplatné tak zůstává beze změny. Původní aplikace HBO GO přestane 8. března fungovat. Abyste mohli novou službu začít využívat, musíte si do svých zařízení stáhnout novou aplikaci HBO Max. Potom se do ní přihlásíte pod stejnými přihlašovacími údaji, které používáte pro HBO GO. A je to!

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.