Zabezpečení sítí a ochrana dat

Každý den se v internetovém moři setkáváme s novými hrozbami a nebezpečnými útoky. Ať už se jedná o nevyžádanou poštu s infikovanými soubory, zákeřný malware nebo další formy internetového pirátství.

Vaše bezpečnost je pro nás vždy na prvním místě. Ochráníme vaše data v domácnosti nebo ve firemní síti profesionálními nástroji, které sami známe a využíváme.

 

Advanced Firewall

Advanced firewall

Zabezpečíme celou vaši IT infrastrukturu s pomocí pokročilých technologií FORTINET

O službě

Zabezpečení antivir ESET

Antivirová ochrana ESET

Data vaší firmy jsou to nejcennější co máte. Ochraňte je.

O službě

Zabezpečení antivir ESET

Ochrana před DDoS útoky

Scrubbing centrum zkrotí všechny druhy DDoS útok.

O službě

Zabezpečení hardwarový router

Hardwarový router

Profesionální routery pro firemní zákazníky

O službě

 •  

  Dostupné a spolehlivé datové služby považuji za velmi důležité nejen pro každodenní běžnou práci a komunikaci, ale také pro zajištění dalšího rozvoje svého podnikání. Od poskytovatele těchto služeb očekávám individuální a proaktivní přístup na profesionální úrovni, což AVONET bez výhrad splňuje.

  Ing. Pavel Karhan, ELEKTROCENTRUM Karhan

 •  

  Spolupráce s firmou Avonet je dlouhodobě na vysoké úrovni a ke spokojenosti městského úřadu v Bojkovicích. Společnost Avonet působí velmi dobře v rozvoji pokrytí města a okolí rychlým internetem ku spokojenosti občanů města.

  Mgr. Petr Viceník, Město Bojkovice

 •  

  Se společností AVONET spolupracujeme dlouhodobě, v podstatě od samotného vzniku společnosti. Mohu jen doporučit.

  Martin Koutný, AVEX COMPUTER SYSTEMS, spol. s r.o.

 •  

  Avonet zajišťuje konektivitu v sídle naší společnosti. Využíváme také jejich služby virtuálního serveru. Se službami jsme spokojeni a můžeme jen doporučit.

  Ondřej Žilka, IMOS Group

 •  

  Rychlé a spolehlivé připojení k internetu. Dlouhodobě kvalitní technická podpora řešící všechny naše požadavky na vysokou dostupnost připojení.

  Tomáš Břečka, DF Partner s.r.o.

 •  

  Díky Avonetu jsme k internetu připojili všechny naše pobočky po celé České republice. Vše funguje na jedničku.

  Ondřej Tesař, New Presence Jewels

 •  

  Telekomunikační služby od společnosti Avonet využíváme již od roku 2004. S jejich kvalitou i profesionálním přístupem jsme byli vždy spokojeni.

  Zdeněk Zbranek, Chropyňská strojírna

 •  

  MAGNETON a.s. je dlouholetým spokojeným zákazníkem Avonetu. Společnost nám poskytuje internetovou konektivitu a správu mail serveru. Firemní web pod unikátním redakčním systémem byl na míru vytvořen také společností Avonet.

  Jiří Menšík, MAGNETON a.s.

 •  

  Dlouhodobá a profesionální spolupráce se společností Avonet nám přináší spolehlivé připojení pomocí optického vlákna a WiFi infrastrukturu pokrývající celou budovu. Avonet vřele doporučuji.

  Ing. Libor Mitrenga, Moravská stavební a inženýrská společnost Zlín, s.r.o.

 •  

  Dlouholetá spolupráce se společností Avonet v rámci dodávky internetového připojení centrály a všech našich poboček je bezproblémová.

  Tomáš Otrusiník, RICOH Czech Republic s.r.o.

 •  

  Pro svou práci potřebuji rychlý a stabilní internet jak doma, tak ve firmě. Využiji především rychlé nahrávání zpracovaných zakázek klientům do online uložišť. Připojení od Avonetu je spolehlivé, mohu jej doporučit.

  Petr Huser, fotograf

 

Nezávazná poptávka

  

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete i odmítnout.