Pobočkové telefonní ústředny

Díky naším více než dvacetiletým zkušenostem na poli telekomunikací, velkému počtu instalací komunikačních systému a jedinečným znalostem klasické a IP telefonie jsme schopni našim zákazníkům nabídnout vždy to nejlepší přesně pro jejich potřeby.

Dodáváme systémy pobočkových ústředen Yeastar, Panasonic a Sangoma pro přenos hlasu a videa. Naše vyspělé komunikační platformy jsou založené na běžných standardech SIP, systémech sjednocené komunikace, IVR a Call Monitoringu, mobilních pobočkách na smartphonech, IP DECT, videokonferencích a multimediálních kontaktních centrech.

Provádíme:

 • šetření na místě u zákazníka
 • návrh optimální konfigurace
 • zpracování nabídky
 • montáž a naprogramování PBX
 • zaškolení obsluhy
 • montáž tel. rozvodů a strukturované kabeláže
 • prodej a instalaci telekomunikačních koncových zařízení
 • záruční i pozáruční servis
 • dálkový dohled a administraci systému

Yeastar S IP PBX

Ústředny Yeastar PBX S jsou modely nové „S“ řady s výkonnějším hardwarem a novým designem webového rozhraní. V ústředně je možné použít jak SIP/IAX trunky pro připojení k VoIP operátorům, tak jednotlivé SIP účty používané obvykle pro připojení VoIP telefonů. Yeastar ústředny řady „S“ obsahují nové, uživatelsky velmi přívětivé, webové rozhraní. Byl přepracován design a přidána řada nových funkcí. Mezi ně patří např. možnost přidělovat detailní oprávnění jednotlivým uživatelům, centrum událostí nebo vykreslování grafů ukazujících zatížení ústředny.

Yeastar S412 IP PBX

Yeastar S412

 • až 20 vnitřních poboček (8 integrovaných analog. portů + možno rozšířit o 4 analogové porty + 8 analog./IP telefonů přes LAN)
 • až 4 vnější analogové (HTS) linky nebo až 4 ISDN2 linky (8 hovorových kanálů) nebo GSM hovor přes LTE modul
 • až 8 souběžných hovorů
 • Možnost rozšířit o S2/O2/BRI/GSM moduly nebo LTE moduly
 • Automatické nahrávání hovorů v ceně
VYeastar S20 IP PBX

Yeastar S20

 • až 4 porty
 • až 20 uživatelů
 • až 10 souběžných hovorů
 • Možnost rozšířit o S2/O2/SO/BRI nebo GSM moduly
 • Automatické nahrávání hovorů v ceně
Yeastar S50 IP PBX

Yeastar S50

 • až 8 portů
 • až 50 uživatelů
 • až 25 souběžných hovorů
 • Možnost rozšířit o S2/O2/SO/BRI nebo GSM moduly
 • Automatické nahrávání hovorů v ceně
eastar S100 IP PBX

Yeastar S100

 • až 16 portů
 • až 100 uživatelů (možnost rozšíření na 200)
 • až 30 souběžných hovorů (možnost rozšíření na 60)
 • Možnost rozšířit o S2/O2/SO/BRI-(ISDN2), PRI-(ISDN30) nebo GSM moduly
 • Automatické nahrávání hovorů v ceně

 

Novinky

Novinkou je možnost plnohodnotných poboček na mobilních telefonech, vyzváněcí skupiny, hlasová schránka včetně možnosti zaslání vzkazu na email, LDAP server - globální adresář Event Centre - notifikace v případě zvolené události. Nechybí Firewall (včetně automatického blokování IP adres) podrobný výpis hovorů (CDR) E-mail-to-Sms / Sms-to-E-mail (po vložení GSM modulu), Fax-to-E-mail a také automatické nahrávání hovorů v ceně.

Funkce a vlastnosti

Ústředny jsou založeny na populárním open-source Asterisk 13, což přináší vyšší stabilitu a bezpečnost. Možnost vícenásobné registrace klapky. Ústředny podporují i API rozhraní AMI (Asterisk Management Interface), je tedy možné ústřednu integrovat s dalšími informačními systémy, např. CRM. Nahrané hovory je možné ukládat na SD kartu nebo sítové úložiště (NAS). Ústředna zajištuje kromě základních volacích funkcí i množství pokročilých funkcí: call centrum (volací fronty) víceúrovňový hlasový průvodce (IVR), Provisioning pro telefony/TA brány. Konference včetně řízení Tele-konference přes webové rozhraní. Vzdálené pobočky pro Home Office a externí pracovníky lze rozšířit také o úsporný kodek G.729 pro optimalizaci datového provozu na vaší přípojce.

Moduly pro ústředny Yeastar

Ústředny Yeastar PBX S jsou modulární, je tedy možné rozšiřovat počet jejích portů vložením přídavných modulů.

Modul pro ústředny Yeastar – 2xFXS

Modul disponuje dvěma FXS porty pro připojení 2 analogových telefonů. FXS porty lze tedy využít k ponechání stávajících telefonních přístrojů i při přechodu na VoIP telefonii. Modul je kompatibilní se všemi ústřednami Yeastar MyPBX.

BRI modul pro ústředny Yeastar

Modul disponuje dvěma BRI porty pro připojení 2 digitálních ISDN2 linek (4 kanály). BRI porty lze podobně jako u portů FXO využít také jako záložní kanál při výpadku internetového připojení. Modul je kompatibilní se všemi ústřednami Yeastar MyPBX.

GSM modul pro ústředny Yeastar

Modul disponuje jedním GSM portem (1 SIM karta). GSM port slouží pro směrování příchozích či odchozích hovorů přes mobilního operátora, Modul je kompatibilní se všemi ústřednami Yeastar MyPBX.

O2 modul pro ústředny Yeastar

Modul disponuje dvěma FXO porty pro připojení 2 klasických analogových linek. FXO porty tak lze využít i jako záloha v případě výpadku internetové konektivity. Modul je kompatibilní se všemi ústřednami Yeastar MyPBX.

SO modul pro ústředny Yeastar

Kombinace jednoho FXS portu pro připojení (ponechání) analogového telefonu a FXO portu pro připojení klasické analogové státní linky (PSTN). Modul je kompatibilní se všemi ústřednami Yeastar MyPBX.

LTE modul pro ústředny Yeastar

Modul Yeastar 4G LTE umožňuje připojit ústřednu pomoci rychlých mobilních dat a využít tak datové připojení mobilního operátora pro SIP komunikaci.

IP telefonní ústředny s využitím analogových poboček

Kompaktní univerzální zařízení Panasonic KX-HTS32 IP-PBX je navrženo pro plnění specifických potřeb malých a domácích kanceláří (SOHO) v rámci prostředí start-upů, rezidenčních budov a zdravotnických zařízení, bezpečnostních služeb, maloobchodu a skladů.

Panasonic KX-HTS32 IP-PBX

Panasonic KX-HTS32 IP-PBX

 • Kapacita pro 6 vnějších a 12 vnitřních SIP hlasových kanálů
 • Rozhraní až pro 8 vnějších a 24 vnitřních analogových linek
 • součásti je Wifi router
 • integrace mobilních telefonů, klient v mobilu, tabletu /li>

Cena:

dle konfigurace

Špičková flexibilita ve standardu

KX-HTS32 je univerzálním systémem kombinujícím tradiční a IP technologie. Jinými slovy jej lze použít k vytvoření nového a dynamického komunikačního řešení, nebo jej lze bez potíží integrovat do existujícího systému stávající pobočkové ústředny za účelem využití služeb veřejných linek SIP. Máte tak flexibilitu budovat systémy, které jsou ekonomicky výhodné a dokonale přizpůsobené na míru konkrétním firemním potřebám.

Vybroušená mobilita

KX-HTS32 disponuje zabudovanou bránou Media Relay Gateway a funkcí bring-your-own-device (BYOD), a tak lze jako vnitřní linky systému využívat i chytré telefony s aplikací SIP softphone a stolní telefony mimo kancelář, aniž by bylo nutné využívat komplikovaných nebo drahých služeb VPN. Co to znamená pro vaši firmu? Znamená to, že všechny hovory lze plynule přesměrovat na váš chytrý telefon nebo domácí telefon. Díky tomu už nikdy nezmeškáte hovor od zákazníka, ať zrovna budete v kanceláři nebo někde na cestě. Pokud ale zrovna budete na důležitém jednání, nebo budete jinak zaneprázdněni, není problém zaslat e-mailem hlasovou zprávu na vaše PC nebo mobilní zařízení. Funkce pagingu pak umožňují současné rozeslání důležitých informací mezi zaměstnance, ať už vzdáleně nebo napříč několika budovami.

Dokonale komplexní platforma

KX-HTS32 má všechny funkce potřebné pro malé a domácí kanceláře již zabudované ve svém hardwaru. Díky tomu se vám vaše investice vrátí rychleji. Mezi speciální funkce patří mimo jiné přístupový bod k síti WiFi pro PC nebo chytré telefony a analogové a SIP rozhraní pro 8 vnějších a 24 vnitřních linek. Platforma je navržena tak, aby vyhověla velikosti vaší firmy a rostla s ní. Obsahuje také služby ID volajícího, automatické směrování hovorů a automatické spojovatelky za účelem zlepšení flexibility při vyřizování telefonátů, a to bez dalších nákladů. Uvolní se tak váš cenný čas a zdroje, které díky tomu můžete využít jinde. Díky zabudovanému routeru lze KX-HTS32 použít nejen jako telefonní systém, ale také jako síťové zařízení. Navíc jej lze kombinovat také se zařízeními Panasonic řad KX-HDV a KX-NTV k vytvoření kompletního komunikačního a monitorovacího systému.

 

Nezávazná poptávka

  

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.