Firemní WiFi síť

Internetové připojení vaší firmy máte vyřešené, ale přemýšlíte jak zajistit, aby ho mohl opravdu naplno využít každý váš pracovník s libovolným zařízením ve všech prostorách?

Často se setkáváme s tím, že menší a střední firmy mají problém s kapacitou a stabilitou vnitřní bezdrátové sítě. A právě tento problém jsme schopni hravě vyřešit promocí přístupových bodů Zyxel Nebula a Ruckus.

Cloudové WiFi řešení Zyxel Nebula

Všechny přístupové body Zyxel Nebula se kompletně spravují prostřednictvím cloudu, kde mohou klienti vidět jejich vytíženost a status. Pro zajištění špičkového výkonu, vyšší kapacity a většího pokrytí disponují přístupové body Zyxel Nebula inovativními technologiemi antén, jako např. chytrou anténou a duálně optimalizovanou anténou. Tyto moderní antény se dokáží přizpůsobit všem možným scénářům použití a spolehlivě a výkonně fungují i v náročných podmínkách, jako např. v prostředí s četným výskytem rušivých vlivů. Kvalitu řešení odrážejí i výsledky odborných testů.

Funkce podporující vaše podnikání

  • Správa pomocí cloudu a přehledného panelu
  • Maximálně jednoduché nasazení
  • Vylepšená konfigurovatelnost a analýza
  • Správa v reálném čase a historie provozu
  • Pokročilé zabezpečení

Řešení Ruckus

Pro náročnější projekty co do rozsahu či prostředí (rádiově kmplikované, indoor, outdoor) doporučujeme řešení Ruckus. To poskytuje špičkovou kvalitu, kterou máme ověřenou u našich klientů včetně Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně.

 

Nezávazná poptávka

  

Antispam