Bezdrátový internet mojeWiFi

Internet mojeWiFi využívá bezdrátový standard WiFi a je dostupný ve více než 130 lokalitách Zlínského kraje. Spolehlivost připojení je limitována použitou technologií a místními podmínkami. Nabízí rychlost až 80/30 Mb/s.

Popis

  • připojení k internetu bez omezení množství přenesených dat
  • zákazníkovi jsou vždy nastaveny nejlepší možné parametry služby v rámci sjednaného tarifu
  • rychlosti jsou uvedeny ve směru k zákazníkovi (stahování) / od zákazníka (odesílání)
  • hodnota běžně dostupné rychlosti stahování a odesílání dat odpovídá alespoň 60 % hodnoty rychlosti inzerované a je uživateli dostupná v 95 % času během jednoho kalendářního dne - podrobnější vysvětlení garancí rychlostí ve smyslu nařízení EU č. 2015/2120 najdete v dokumentu Pravidla při poskytování služeb přístupu k internetu v sekci Ceníky a smlouvy
  • zúčtovacím obdobím je kalendářní měsíc nebo tříměsíční, půlroční nebo roční předplatné

Aktivační poplatek

Aktivační poplatek se účtuje za aktivaci tarifu jako příspěvek na vyčlenění přenosové kapacity v přístupové síti poskytovatele. Aktivační poplatek v případě potřeby zřídit nové přípojné vedení zahrnuje také cestovné, montáž sady pro bezdrátové připojení a konfiguraci připojení u zákazníka v rozsahu do 2 hodin. Aktivační poplatek nezahrnuje WiFi router, výložník, nestandardní anténu, switch, zásuvku a lišty, vícepráce jako např. servis počítače zákazníka nebo lištování, toto je účtováno zvlášť. Sada pro bezdrátové připojení zůstává v majetku poskytovatele.

Často kladené otázky

Poradíme vám   Dnes: 8.00—15.00 hod.

 +420 575 575 777      osobni@avonet.cz

Máme se vám ozvat?

}