Doma už nebudete chtít koukat na nic jiného

Kuki je jednoduchá na ovládání a bude se vám líbit.

 • Volitelný výběr z až 160 televizních programů

  Kuki je jedinou televizí, se kterou si sami vyberete televizní programy, které chcete opravdu sledovat! Vyberte si do svého tarifu ty, které vás opravdu baví! Navíc volitelnou část nabídky si můžete zdarma přizpůsobit každých 30 dní na nastav.kuki.cz!

 • Zpětné zhlédnutí až 7 dní, vrácení pořadu na začátek

  Cestujte s televizí v čase a vyberte si, co chcete sledovat! S naší chytrou televizí vám už nic neuteče. Oblíbené pořady si můžete pustit až 168 hodin po odvysílání. Můžete odjet na víkendový výlet a všichni vaši filmoví a seriáloví hrdinové na vás počkají! Nestihli jste začátek vašeho zamilovaného filmu? Zdrželi jste se v práci nebo venku a vrátili jste se několik minut po zahájení pořadu? Využijte možnost cestování v čase. S funkcí Kuki "DÍVAT SE OD ZAČÁTKU" už vám opravdu nic neuteče!

 • Zastavení běžícího pořadu až na 60 minut

  Sledujete napínavou detektivku nebo sportovní přenos a najednou někdo zazvoní? Jedním tlačítkem vašeho ovládání Kuki můžete běžící program zastavit až na 60 minut. Udělejte si PAUZU, kdykoliv potřebujete.

 • Pohodlné nahrávání až 100 hodin záznamů videa

  Nemůžete se rozhodnout, na který pořad se chcete dívat? Odjíždíte na týden pryč a nechcete přijít o zásadní díly vašeho seriálu či dokumentů? V rámci tarifů Kuki menší a Kuki větší máte v základu k dispozici službu Nahrávám s možností 10 hodin záznamů s dobou uložení na 7 dní a dokoupit si může až 100 hodin záznamů. A navíc: nastavit nahrávání můžete i přes mobilní aplikaci!

 • Sledování na 2 fixních a až na 5 mobilních zařízeních

  S Kuki máte možnost sledovat své oblíbené pořady na 2 fixních zařízeníh a až na 5 mobilních zařízeních. Díky aplikaci Kuki jsou dostupné 24 hodin denně na počítači, tabletu i v mobilu. Můžete si tak vzít televizi kamkoliv s sebou.

 • Videotéka s přístupem k těm nejlepším filmům

  Nevybrali jste si z aktuální nabídky televizních pořadů? S Kuki můžete objevit vlastní filmový svět! V naší videopůjčovně si vyberete film podle svého gusta kdykoliv jen budete chtít!

 • Internetová rádia v ceně každého tarifu

  Pusťte si oblíbeného interpreta díky Kuki! Součástí každého televizního tarifu je přístup k velkému výběru internetových rádií. Zasněte se u oblíbených songů a relaxujte!

 • Vzdálené ovládání set-top boxu pomocí mobilní aplikace Kuki

  Ovládejte funkce vaší televize pomocí mobilní aplikace Kuki. Nemusíte být doma, abyste změnili nastavení vašeho set-top boxu. Vzpomněli jste si až v práci, že jste chtěli nastavit nahrání nového dílu seriálu? Nevadí, přes aplikaci Kuki to můžete kdykoliv napravit. A víte, že si zde můžete změnit i pořadí TV kanálů tak, abyste v ovladači měli po sobě ty pořady, které sledujete?


Časté otázky

Vyberte si svou televizi na doma

46 programů
100 filmů zdarma
Zpětně 24 hodin
2 fixní a 5 mobilních zařízení

Pevná nabídka 46 TV programů (35 v HD kvalitě). Aktuální programová nabídka zde.

Chci Kuki 190 Kč měsíčně
k pevnému internetu

49 programů
100 filmů zdarma
Zpětně až 7 dní + 50 hodin nahrávek
2 fixní a 5 mobilních zařízení

34 pevně daných a 15 volitelných z nabídky 96 TV programů (62 v HD kvalitě). Možnost výměny kanálů 1× měsíčně. Aktuální programová nabídka zde.

Chci Kuki 290 Kč měsíčně
k pevnému internetu

77 programů
100 filmů zdarma
Zpětně až 7 dní + 50 hodin nahrávek
2 fixní a 5 mobilních zařízení

47 pevně daných a 30 volitelných z nabídky 155 TV programů (100 v HD kvalitě). Možnost výměny kanálů 1× měsíčně. Aktuální programová nabídka zde.

Chci Kuki 490 Kč měsíčně
k pevnému internetu

160 programů
+ Navíc kino plus + Navíc Cinemax + Navíc HBO
Zpětně až 7 dní + 50 hodin nahrávek + Navíc seriály
2 fixní a 5 mobilních zařízení

Kompletní nabídka 160 TV programů (105 v HD kvalitě). Možnost výměny kanálů 1× měsíčně. V ceně balíčku jsou zahrnuta vylepšení Navíc seriály, Navíc kino plus, Navíc HBO a Navíc Cinemax. Aktuální programová nabídka zde.

Chci Kuki 990 Kč měsíčně
k pevnému internetu

Provozovatelem služby převzatého televizního vysílání je společnost Nej.cz s.r.o., Kaplanova 2252/8, Chodov, 148 00 Praha 4, IČO: 03213595, která je držitelem všech potřebných licencí i registračních oprávnění u RRTV a ČTÚ.

Všude a vždy vypadá i funguje stejně

Se set-top boxem si s ní bude rozumět i starší televizor. Majitelé chytrých televizorů Samsung Smart TV od roku výroby 2013 nebo zařízení se systémem Andoid TV vůbec set-top box nepotřebují. Stačí si ji stáhnout. Kuki navíc funguje i v počítači, tabletu a mobilu, takže ji můžete mít stále u sebe.

Poradíme vám   Dnes: 8.00—15.00 hod.

 +420 575 575 777      osobni@avonet.cz

Máme se vám ozvat?

Nezávazná poptávka

  

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete i odmítnout.