Novinky

Letní festivaly na Zlínsku jsou zpět!

Zlín Film Festival, Vizovické Trnkobranní, Masters of Rock a také Barum Czech Rally Zlín. Všechny akce, na které jsme byli před Covidem zvyklí jsou zpět!


Nejbližší akcí je  62. ročník Zlín Film Festivalu, který startuje již ve čtvrtek 26. května 2022 a bude probíhat až do mezinárodního dne děti, tedy 1. 6. 2022. 

 

 

Po předchozích dvou nestandardních ročnících, kdy se festival v roce 2020 uskutečnil v září a v loňském roce potom dokonce ve dvou částech, se organizátoři vrací k původnímu jarnímu termínu.

„Předchozí dva roky nám potvrdily, že správné místo v kalendáři má festival na přelomu května a června a doufáme, že už to tak do budoucna i zůstane,“ prohlásila výkonná ředitelka Jarmila Záhorová a dodala, že pandemie přinesla festivalu kromě komplikací také nové příležitosti v podobě online projekcí.

My jsme již tradičně připraveni pomoci se zajištěním hladkého průběhu celé akce. Internetové připojení hraje s rostoucím počtem online projekcí čím dál důležitější roli. Pro letošní ročník zajišťujeme téměř 30 internetových přípojek rozmístěných po všech stanovištích akce i v zázemí pořadatelů. Můžete se opět těšit na oblíbené AVONET free WiFi zóny na Náměstí Míru, v Parku Komenského i u Letního kina. 

#internetnasbavi

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete i odmítnout.