Tým naší společnosti

Tým Avonetu čítající 50 lidí je rozmanitý a plný zajímavých osobností, které dávají naší společnosti tvář. Seznamte se s profesionály, kteří dnes a denně pečují o vaši spokojenost a přetváří vize ve skutečnost.

Vedení společnosti

Václav BurešVáclav Bureš

výkonný ředitel

Václav řídí chod celé firmy a posunuje ji tím správným směrem. Zodpovídá také za bezproblémový provoz sítí. K tomu všemu mu pomáhá praxe získaná na pozici manažera výstavby optické sítě.

Ing. Dušan MáčalíkIng. Dušan Máčalík

jednatel

Milovník rychlých aut Dušan zkušeně řídí důležité firemní projekty. Bedlivě střeží lety získané know-how a buduje identitu značky Avonet.

Mgr. Tomáš MáčalíkMgr. Tomáš Máčalík

ředitel velkoobchodu

Tomáš položil stabilní základy Avonetu v roce 1997. V soukromí vášnivý cestovatel v minulosti vedl technická oddělení, nyní rozvíjí klíčové celorepublikové služby, řídí velkoobchod a stojí za výběrem dodavatelů.


Prodej a péče o domácí zákazníky

Roman MajdaIng. Roman Majda

vedoucí marketingu a prodeje

Geek Roman se stará o celý marketing od roku 2015. Nově má na starosti i zákaznické centrum a prodej domácích služeb. Jako filmový nadšenec uvolňuje pracovní stres nejraději v kině zcela ponořen do děje hollywoodských blockbusterů.

Petr VečeřaIng. Petr Večeřa

zástupce vedoucího marketingu a prodeje

Petr je machr přes čísla. Sběr dat, jejich analýza a vyvození závěrů a doporučení jsou jeho denní chleba. Ve volném čase ho můžete potkat v Avonetím dresu na jeho milovaném silničním kole.

Lenka HlobilováLenka Hlobilová

call centrum a péče o zákazníka

Usměvavá Lenka není jen precizní obchodnicí, je hlavně zodpovědnou maminkou, která si díky optimismu a lidskému přístupu hravě poradí s každým problémem nejen našich zákazníků.

Ivana VlkováIvana Vlková

referentka zákaznického centra

Ivana našim zákazníkům s radostí pomáhá, aby se snadno zorientovali v široké nabídce našich služeb. Dokáže správně zjisti vaše potřeby a doporučit tu nejvhodnější kombinaci služeb, se kterou vás bude internet bavit.

Vítězslav ValentaVítězslav Valenta

referent zákaznického centra

Víťa jako zkušený obchodník a hráč mariáše vytahuje z rukávu trumfy, které smetou ze stolu každou konkurenční nabídku.

Petra Gajdošíková Petra Gajdošíková

referentka zákaznického centra

Potřebujete poradit? Kolegyně Petra je tu pro Vás. V přehledu našich služeb se pohybuje stejně obratně, jako při jízdě na svahu či kolečkových bruslích.


Prodej a péče o firemní zákazníky

Ing. Josef PilčíkIng. Josef Pilčík

vedoucí obchodního oddělení

Pepa v práci, stejně jako na tenise, ví vždy, jak správnou smečí dotáhnout zápas do vítězného konce. V našem týmu od roku 2012 zúročuje své dlouholeté obchodní zkušenosti.

Václav Hořinka

Václav Hořinka

obchodní zástupce

Dlouholetý fotbalista Vašek je členem našeho týmu již od roku 2014. Díky své dlouholeté praxi na technické pozici je odbornou oporou pro obchodníky při zpracování cenových nabídek a realizaci připojení.

Veronika PifkováVeronika Pifková

obchodně-technický zástupce

Veronice tah na branku rozhodně nechybí. Pečlivě vybraným balíčkem našich služeb na míru vás zaručeně okouzlí.

Bc. Radek KrajčaBc. Radek Krajča

obchodní partner

Radek je ostříleným matadorem mezi obchodníky, který dokáže stejně zapáleně jako o víně mluvit i o našich produktech. Pro své zákazníky pracuje do roztrhání těla již od roku 2000.

Daniel BělíčekDaniel Bělíček, DiS.

obchodní partner

Dan, vynikající hudebník, doplnil tým obchodníků v roce 2014. Vždy se dokáže naladit na stejnou notu jako naši firemní zákazníci a vybere jim tu správnou službu.


Péče o zákazníka

Marie Ondroušková

Marie Ondroušková

fakturantka

Milovnice turistiky Maruška má mimo čísel zálibu také v hadech. Na fakturačním oddělení jí od roku 2012 procházejí denně rukama stovky faktur.

Andrea VerbíkováAndrea Verbíková

účetní

Pečlivá Andrea si dává na své práci vždy záležet, ať už vede účetnictví či loutky v divadélku pro děti.

Jana PřibylováJana Přibylová

referentka velkoobchodního prodeje

Dobrodružná cestovatelka Jana, která je posilou našeho týmu od roku 2015, zajišťuje hladkou spolupráci s našimi partnery.

Martina JurygáčkováMartina Jurygáčková

dispečerka

Martina neomylně vysílá montážní techniky tam, kde jsou nejvíce zapotřebí, abyste mohli být co nejdříve online. Její milý hlas pozná každý, komu nově zřizujeme internetovou přípojku.


Technická podpora

Jaroslav JanéskaIng. Jaroslav Janéska

technická podpora

Hráč bowlingu Jarda posílil náš tým technické podpory v roce 2015. Vaše požadavky vyřeší se stejnou jistotou, s jakou skolí všechny kuželky.

Ján Štefaník

Ján Štefaník

technická podpora

Slovenský kolega Janko si osvojil češtinu stejně rychle jako práci na naší technické podpoře. Pokud nesedí za stolem v kanceláři, najdete ho v sedle horského kola.

Marek Kovaříček

Marek Kovaříček

technická podpora

Marek jakožto vášnivý hudebník ví přesně na jakou strunu zahrát a zdolal už kdejakou horu. Hravě vám poradí s technickým nastavením poskytovaných služeb.


Pracovníci v terénu