Tým naší společnosti

Tým Avonetu čítající 50 lidí je rozmanitý a plný zajímavých osobností, které dávají naší společnosti tvář. Seznamte se s profesionály, kteří dnes a denně pečují o vaši spokojenost a přetváří vize ve skutečnost.

Vedení společnosti

Ing. Dušan MáčalíkIng. Dušan Máčalík

výkonný ředitel

Milovník rychlých aut Dušan zkušeně řídí chod celé firmy a posunuje ji tím správným směrem. Bedlivě střeží lety získané know-how a jako precizní stavitel buduje identitu značky Avonet.

Mgr. Tomáš MáčalíkMgr. Tomáš Máčalík

zástupce výkonného ředitele

Tomáš položil stabilní základy Avonetu v roce 1997. V soukromí vášnivý cestovatel v minulosti vedl technická oddělení, nyní rozvíjí klíčové celorepublikové služby, jejich nepřímý prodej a stojí za výběrem dodavatelů.

Ing. Bc. Petr CvičekIng. Bc. Petr Cviček

vedoucí finančního oddělení

Petr má od roku 2001 pod palcem finance celého Avonetu a ostřížím zrakem kontroluje, zda zákazníci řádně platí. Má dáti dal je jeho mantrou i v soukromém životě, práce je totiž jeho koníčkem.

Lenka HlobilováLenka Hlobilová

vedoucí zákaznického centra

Usměvavá Lenka není jen precizní obchodnicí, je hlavně zodpovědnou maminkou, která díky optimismu a lidskému přístupu vede svůj tým k neustále lepším výsledkům.


Prodej a péče o firemní zákazníky

Ondřej BurešOndřej Bureš

supervizor obchodního oddělení

Fotbalistovi Ondrovi tah na branku rozhodně nechybí ani jako skvělému obchodníkovi, navíc vás vybraným balíčkem našich služeb na míru zaručeně okouzlí stejně jako své fanynky na koncertě.

Václav Hořinka

Václav Hořinka

obchodní reprezentant

Dlouholetý fotbalista Vašek je členem našeho týmu již od roku 2014. Díky své dlouholeté praxi na technické pozici je odbornou oporou pro obchodníky při zpracování cenových nabídek a realizaci připojení.

Denis Groeger Denis Groeger

obchodní referent

Denis ví, jako správný rybář, že šanci uspět má jen ten, kdo se dobře vyzná v místních vodách. Jako správný obchodník se vždy ochotně postará o to, abyste byli spokojeni s poskytnutými službami.

Bc. Radek KrajčaBc. Radek Krajča

obchodní partner

Radek je ostříleným matadorem mezi obchodníky, který dokáže stejně zapáleně jako o víně mluvit i o našich produktech. Pro své zákazníky pracuje do roztrhání těla již od roku 2000.

Mgr. Stanislav ŠibravaMgr. Stanislav Šibrava

obchodní partner

Klidný optimista Standa má dobře vyladěnu svoji oblíbenou kytaru i balíčky služeb pro firemní zákazníky.

Ing. Josef PilčíkIng. Josef Pilčík

obchodní partner

Pepa v práci, stejně jako na tenise, ví vždy, jak správnou smečí dotáhnout zápas do vítězného konce. V našem týmu od roku 2012 zúročuje své dlouholeté obchodní zkušenosti.

Daniel BělíčekDaniel Bělíček, DiS.

obchodní partner

Dan, vynikající hudebník, doplnil tým obchodníků v roce 2014. Vždy se dokáže naladit na stejnou notu jako naši firemní zákazníci a vybere jim tu správnou službu.


Zákaznické centrum

Vítězslav ValentaVítězslav Valenta

referent zákaznického centra

Víťa jako zkušený obchodník a hráč mariáše vytahuje z rukávu trumfy, které smetou ze stolu každou konkurenční nabídku.

Petra Gajdošíková Petra Gajdošíková

referentka zákaznického centra

Potřebujete poradit? Kolegyně Petra je tu pro Vás. V přehledu našich služeb se pohybuje stejně obratně, jako při jízdě na svahu či kolečkových bruslích.

Ivana VlkováIvana Vlková

referentka zákaznického centra

Ivana našim zákazníkům s přehledem pomáhá, aby se snadno zorientovali v nabídce našich služeb.


Péče o zákazníka

Marie Ondroušková

Marie Ondroušková

fakturantka

Milovnice turistiky Maruška má mimo čísel zálibu také v hadech. Na fakturačním oddělení jí od roku 2012 procházejí denně rukama stovky faktur.

Andrea VerbíkováAndrea Verbíková

účetní

Pečlivá Andrea si dává na své práci vždy záležet, ať už vede účetnictví či loutky v divadélku pro děti.

Jana PřibylováJana Přibylová

referentka velkoobchodního prodeje

Dobrodružná cestovatelka Jana, která je posilou našeho týmu od roku 2015, zajišťuje hladkou spolupráci s našimi partnery.

Veronika Tesařová Veronika Tesařová

dipečerka

Verča neomylně vysílá montážní techniky tam, kde jsou nejvíce zapotřebí, abyste mohli být co nejdříve online. Její milý hlas pozná každý, komu nově zřizujeme internetovou přípojku. Stabilním zdrojem její dobré nálady jsou pejsci Jenny, Týmo a Tom.


Technická podpora

Jaroslav JanéskaIng. Jaroslav Janéska

technická podpora

Hráč bowlingu Jarda posílil náš tým technické podpory v roce 2015. Vaše požadavky vyřeší se stejnou jistotou, s jakou skolí všechny kuželky.

Ján Štefaník

Ján Štefaník

technická podpora

Slovenský kolega Janko si osvojil češtinu stejně rychle jako práci na naší technické podpoře. Pokud nesedí za stolem v kanceláři, najdete ho v sedle horského kola.

Marek Kovaříček

Marek Kovaříček

technická podpora

Marek jakožto vášnivý hudebník ví přesně na jakou strunu zahrát a zdolal už kdejakou horu. Hravě vám poradí s technickým nastavením poskytovaných služeb.

Michal Fiurášek

Michal Fiurášek

technická podpora

Technické požadavky můžete směřovat také na kolegu Michala, který svůj cit pro techniku zúročuje také při ozvučení koncertů. Když nepracuje, rád sleduje kvalitní filmy.


Pracovníci v terénu