Tým naší společnosti

Tým Avonetu čítající téměř 50 lidí je plný zajímavých osobností, které dávají naší společnosti tvář. Seznamte se s vybranými profesionály, kteří dnes a denně pečují o vaši spokojenost. Internet nás baví.


Vedení společnosti

Václav BurešVáclav Bureš

výkonný ředitel

Václav řídí chod celé firmy a posunuje ji tím správným směrem. Zodpovídá také za bezproblémový provoz sítí. K tomu všemu mu pomáhá praxe získaná na pozici manažera výstavby optické sítě.

Ing. Dušan MáčalíkIng. Dušan Máčalík

jednatel

Milovník rychlých aut Dušan zkušeně řídí důležité firemní projekty. Bedlivě střeží lety získané know-how a buduje identitu značky Avonet.

Mgr. Tomáš MáčalíkMgr. Tomáš Máčalík

ředitel velkoobchodu

Tomáš položil stabilní základy Avonetu v roce 1997. V soukromí vášnivý cestovatel v minulosti vedl technická oddělení, nyní rozvíjí klíčové celorepublikové služby, řídí velkoobchod a stojí za výběrem dodavatelů.


Prodej a péče o domácí zákazníky

Roman MajdaIng. Roman Majda

vedoucí marketingu a prodeje

Geek Roman se stará o celý marketing od roku 2015. Nově má na starosti i zákaznické centrum a prodej domácích služeb. Jako filmový nadšenec uvolňuje pracovní stres nejraději v kině zcela ponořen do děje hollywoodských blockbusterů.

Petr VečeřaIng. Petr Večeřa

zástupce vedoucího marketingu a prodeje

Petr je machr přes čísla. Sběr dat, jejich analýza a vyvození závěrů a doporučení jsou jeho denní chleba. Ve volném čase ho můžete potkat v Avonetím dresu na jeho milovaném silničním nebo horském kole.

Lenka HlobilováLenka Hlobilová

manažerka péče o zákazníka

Usměvavá Lenka není jen precizní obchodnicí, je hlavně zodpovědnou maminkou, která si díky optimismu a lidskému přístupu hravě poradí s každým problémem nejen našich zákazníků.

Markéta WolfováMarkéta Wolfová

specialistka péče o zákazníka

Markéta má na starost dlouhodobou spokojenost našich zákazníků. Díky ní si můžete být jisti, že využíváte vždy nejlepší možné služby za férovou cenu.

Vítězslav ValentaVítězslav Valenta

referent zákaznického centra

Víťa jako zkušený obchodník a hráč mariáše vytahuje z rukávu trumfy, které smetou ze stolu každou konkurenční nabídku.

Petra Gajdošíková Petra Gajdošíková

referentka zákaznického centra

Potřebujete poradit? Kolegyně Petra je tu pro Vás. V přehledu našich služeb se pohybuje stejně obratně, jako při jízdě na svahu či kolečkových bruslích.

Michaela Horáková Michaela Horáková

referentka zákaznického centra

Michaela našim zákazníkům s radostí pomáhá, aby se snadno zorientovali v široké nabídce našich služeb. Dokáže správně zjistit vaše potřeby a doporučit tu nejvhodnější kombinaci služeb, se kterou vás bude internet bavit


Prodej a péče o firemní zákazníky

Ing. Josef PilčíkIng. Josef Pilčík

vedoucí obchodního oddělení

Pepa v práci, stejně jako na tenise, ví vždy, jak správnou smečí dotáhnout zápas do vítězného konce. V našem týmu od roku 2012 zúročuje své dlouholeté obchodní zkušenosti.

Zuzana Zelenková Zuzana Zelenková

obchodní referentka

Zuzka je sportovkyně tělem i duší. Dlouhé roky se věnuje motorkám, trénuje děti v plavecké přípravce, střídá kolo, lyže, inline brusle a často chodí po kopcích. A jak sama dodává – má také extrémně aktivní dceru.

Veronika Gajdošíková Veronika Gajdošíková

obchodní referentka

Verča se stará o to, aby všechny požadavky našich firemních zákazníků byly úspěšně vyřízené. Po práci se věnuje turistice, nedá dopustit na svého pejska a ráda peče sladkosti, které si pak vychutnává s rodinou.

Veronika PifkováVeronika Pifková

obchodně-technický zástupce

Veronice tah na branku rozhodně nechybí. Pečlivě vybraným balíčkem našich služeb na míru vás zaručeně okouzlí.

Michaela RedlováMichaela Redlová

obchodně-technický zástupce

Míša posílila náš tým obchodníků teprve nedávno, ale velmi rychle prokázala své schopnosti. Výsledkem je rozšiřující se síť Avonet do mnoha domů. Po práci ráda běhá a i v tomto případě drží vysoké tempo.

Bc. Radek KrajčaBc. Radek Krajča

obchodní partner

Radek je ostříleným matadorem mezi obchodníky, který dokáže stejně zapáleně jako o víně mluvit i o našich produktech. Pro své zákazníky pracuje do roztrhání těla již od roku 2000.

Daniel BělíčekDaniel Bělíček, DiS.

obchodní partner

Dan, vynikající hudebník, doplnil tým obchodníků v roce 2014. Vždy se dokáže naladit na stejnou notu jako naši firemní zákazníci a vybere jim tu správnou službu.


Péče o zákazníka

Ing. Bc. Petr CvičekIng. Bc. Petr Cviček

účetní

Petr má od roku 2001 pod palcem finance celého Avonetu a ostřížím zrakem kontroluje, zda zákazníci řádně platí. Má dáti dal je jeho mantrou i v soukromém životě, práce je totiž jeho koníčkem.

Marie Ondroušková

Marie Ondroušková

fakturantka

Milovnice turistiky Maruška má mimo čísel zálibu také v hadech. Na fakturačním oddělení jí od roku 2012 procházejí denně rukama stovky faktur.

Andrea VerbíkováAndrea Verbíková

účetní

Pečlivá Andrea si dává na své práci vždy záležet, ať už vede účetnictví či loutky v divadélku pro děti.

Jana PřibylováJana Přibylová

referentka velkoobchodního oddělení

Dobrodružná cestovatelka Jana, která je posilou našeho týmu od roku 2015, zajišťuje hladkou spolupráci s našimi partnery.

Martina JurygáčkováMartina Jurygáčková

dispečerka

Martina neomylně vysílá montážní techniky tam, kde jsou nejvíce zapotřebí, abyste mohli být co nejdříve online. Její milý hlas pozná každý, komu nově zřizujeme internetovou přípojku.


Technická podpora

Jaroslav JanéskaIng. Jaroslav Janéska

technická podpora

Hráč bowlingu Jarda posílil náš tým technické podpory v roce 2015. Vaše požadavky vyřeší se stejnou jistotou, s jakou skolí všechny kuželky.

Ján Štefaník

Ján Štefaník

technická podpora

Slovenský kolega Janko si osvojil češtinu stejně rychle jako práci na naší technické podpoře. Pokud nesedí za stolem v kanceláři, najdete ho v sedle horského kola.

Marek Kovaříček

Marek Kovaříček

technická podpora

Marek jakožto vášnivý hudebník ví přesně na jakou strunu zahrát a zdolal už kdejakou horu. Hravě vám poradí s technickým nastavením poskytovaných služeb.

Michal Fiurášek

Michal Fiurášek

technická podpora

Technické požadavky můžete směřovat také na kolegu Michala, který svůj cit pro techniku zúročuje také při ozvučení koncertů. Když nepracuje, rád sleduje kvalitní filmy.


Pracovníci v terénu   Seznámit se