Novinky

Již zítra 26.8. začíná 51. ročník Barum Czech Rally Zlín

Počasí na víkend slibuje kombinaci vysokých teplot a extrémních bouřek s kroupami. S Avonetem si budete moci Barum Rally vychutnat jak na místě s Avonet free WiFi zónami, tak doma díky našim tradičním webkamerám z nejzajímavějších průjezdů jednotlivých etap.


Období příprav se blíží ke konci, na řadě je akce! Již v pátek 26. srpna začne 51. ročník mezinárodní automobilové soutěže Barum Czech Rally Zlín, předposlední podnik osmidílného seriálu Mistrovství Evropy v rally (ERC) a šestý díl Mistrovství České republiky v rally (MCR).

AVONET free WiFi zóny

Připojte se na naše free WiFi zóny, které naleznete na náměstí Míru a také po celé servisní zóně v Otrokovicích Můžete tak bez problému natáčet a ihned posílat vašim přátelům videa například z průjezdu městské SSS Zlín, která se pojede v pátek večer. Přitom se nemusíte bát o spotřebu dat a bez problému můžete natáčet v nejvyšší kvalitě, kterou vám vaše zařízení dovolí.

AVONET webkamery

Níže přinášíme přehledný rozpis webkamer, které jsme pro vás letos připravili.

 

Servisní zóna pátek - neděle Webkamera Otrokovice - servisní zóna
Startovní ceremoniál pátek 16:00 Webkamera Zlín - náměstí Míru
SSS Zlín pátek 18:30 - 22:00 Webkamera Zlín - areál Svit
SSS Zlín pátek 18:30 - 22:00 Webkamera Zlín - Vodní ulice
SSS Zlín pátek 18:30 - 22:00 Webkamera Zlín - autobusové nádraží
RZ Maják neděle 10:05 - 14:45 Webkamera Malenovice - areál VLW
 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete i odmítnout.