Novinky

Připojujeme 63. mezinárodní festival filmů pro děti a mládež

Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež je nejstarší filmovou přehlídkou svého druhu na světě – podle organizátorů je i největší.


I letos, již tradičně, připojujeme 63. ročník Zlín FIlm Festivalu, který odstartoval v roce 1961 jako národní přehlídka československé kinematografie pro děti

Počínaje mezinárodním dnem dětí – tedy od 1. 6. 2023 – startuje týden věnovaný československé animaci a také skandinávským webovým seriálům pro mladé. 

„Každý den festivalu přineseme jeden seriál s tématikou odrážející současné problémy dospívajících – identita, přistěhovalectví, coming out, šikana a další,“ avizovala umělecká ředitelka festivalu Markéta Pášmová.

 

V rámci festivalu se v neděli 4. června uskuteční také půlmaraton, na kterém se očekává účast přes dva tisíce běžců.

AVONET i pro letošní ročník zajišťuje desítky internetových přípojek rozmístěných po všech stanovištích akce i v zázemí pořadatelů. Samozřejmě se můžete těšit také na oblíbené AVONET free WiFi zóny na Náměstí Míru, v Parku Komenského i u Letního kina.

A protože spolupráce s Festivalem je naprosto bezvadná, připravili jsme si pro vás Facebook soutěž o lístky na filmová představení!

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete i odmítnout.