Novinky

Interaktivní výstava Sopka les prales Elišky Podzimkové

Interaktivní výstava SOPKA LES PRALES celosvětově uznávané české animátorky, ilustrátorky a fotografky Elišky Podzimkové představí návštěvníkům průřez její bohatou tvorbou.


Zveme vás v termínu 18. ledna - 17. března na interaktivní výstavu Sopka les prales Elišky Podzimkové, pro kterou zajišťujeme internetové připojení.

V sálech zlínského zámku ožije tajuplná filipínská džungle a děti i dospělí se mohou těšit na obrázky z nového vydání Malého Prince autora Antoina de  Saint-Exupéryho, kterého Eliška Podzimková připravovala na Islandu. Pomocí mobilního telefonu nebo tabletu se také jednoduše dají rozpohybovat její grafiky inspirované filipínskými rostlinami a živočichy z ostrova Negros. Autorka připraví speciálně pro zlínskou výstavu hravé interaktivní stanoviště. Originální projekt je určen nejen dětem, ale i dospělým.

Vstupné: děti do 14 let a senioři 100 Kč, dospělí 160 Kč, školní skupina 50 Kč/dítě, doprovod zdarma. V případě koupě snížené vstupenky je nutné se prokázat průkazkou. Vstupenky zakoupíte zde a také osobně na místě.

Otevírací doba: středa-neděle 14-18 hodin (pro školy dle domluvy)
Poslední vstup na výstavu v 17.30 hodin.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete i odmítnout.