Novinky

Avonet partnerem 44. ročníku Barum Czech Rally

29. - 31. 8. 2014 proběhl další ročník populární automobilové soutěže Barum Czech Rally a stejně jako v minulých letech byl AVONET významným partnerem této akce.


Pro pořadatele jsme úspěšně zajistili bezplatné WiFi zóny. Tuto službu využili nejen závodníci a tovární týmy, ale i fanoušci motoristického sportu. Díky internetovému připojení od AVONETU mohly společnosti Eurosport a Mediasport přenášet záběry ze závodu do více než 60 zemí světa. AVONET myslel i na ty, kteří se nemohli závodu osobně zúčastnit a na zpravodajském portálu Zlin.cz zprostředkoval hned čtyřmi webovými kamerami on-line přenosy z vybraných rychlostních zkoušek a otrokovické servisní zóny v areálu Barum Continental. V neposlední řadě naše společnost zajistila vytvoření webových stránek www.czechrally.com, které zvládly během akce odbavit rekordní počet zájemců o informace a výsledky z rally. Účast na letošním ročníku Barum Czech Rally byla pro AVONET opět dobrou vizitkou.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete i odmítnout.