Novinky

Avonet Internet na doma již od 259 Kč měsíčně

Od 1. 11. 2014 platí nový Ceník služeb Avonet Internet pro domácnosti.

Zavádí tři nové cenové tarify mini, aktiv a extra u všech typů internetového připojení pro domácnosti z naší nabídky, tj. optického, kabelového, pevného xDSL i bezdrátového Wi-Fi internetu. Delší půlroční nebo roční předplatné je cenově zvýhodněno.


Základní nejlevnější tarif Avonet Internet "mini" je dostupný již od 259 Kč/měs. Střední tarif "aktiv" je zajímavý pro všechny aktivní uživatele internetu, nabízí výbornou rychlost za výhodnou cenu. Nejvyšší tarif "extra" je určený pro nejnáročnější uživatele internetu, poskytuje extra zážitek při užívání internetového připojení s rychlostí (dle typu služby a použité technologie) až 100 Mb/s!

Díky široké nabídce služeb si můžete jednoduše vybrat ty nejlepší parametry i cenu připojení. V ceně připojení je odborná technická podpora každý pracovní den od 7.00 do 20.00 hod.

Nabídku nových tarifů najdete na našem webu na produktových stránkách připojení k internetu. Rádi Vám poskytneme další informace prostřednictvím našeho zákaznického centra, které můžete kontaktovat na telefoním čísle 575 575 777, e-mailové adrese zc@avonet.cz nebo nás navštívit osobně.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete i odmítnout.