Novinky

Na Trnkobraní nesmí chybět slivovice ani WiFi od Avonetu

Internetové připojení od Avonetu mohli využívat pořadatelé i návštěvníci již 49. ročníku populárního hudebního festivalu ve Zlínském kraji.


A je to za námi, dvoudenní svátek hudby, trnek, slivovice a švestkových knedlíků je u konce a opět jsme byli u toho!

Avonet zajistil internetové připojení pořadatelům a free WiFi zóny všem hostům a účastníkům festivalu kteří tak mohli své zážitky sdílet s přáteli online. Již tradičně se areál Rudolfa Jelínka naplnil tisícovkami zábavychtivých návštěvníků, kteří využili připojení k internetu opravdu naplno.  Do naší free WiFi sítě se jich připojilo v jeden okamžik současně až krásných 715.

Mimo skvělé koncerty Wanastowek, Divokého Billa, Mig 21 nebo třeba Mandrage, jste se mohli pobavit také při klání o nejlepšího jedlíka švestkových knedlíků. Prvenství si udržel letitý šampion Kamil Hamerský, který jich spořádal ohromujících 147. Na akci nechyběl Jelínkův biograf, Komici s.r.o., košt pálenek a nebo třeba folklor, který k Vizovicím neodmyslitelně patří. Pokud se Vám vyrazit do Vizovic nepodařilo, mohli jste vše sledovat na naší webkameře. A aby toho nebylo málo, mohli jste se vyfotit s našimi rybičkami u fotostěny  a navíc si zasoutěžit s naší krásnou hosteskou v červeném o výkonnou powerbanku, díky které lze být online mnohem déle, než by dovolila samotná baterie, třeba v mobilu. Nespočet odvážlivců se zadrženým dechem se utkalo s naší rybkou.  Nejlepší z nich, Kamila Kozubíková z Trnavy, se může těšit na svou výhru. Gratulujeme!

Doufáme, že jste letošní ročník přežili ve zdraví a už teď se těšíme na příští, krásně kulatý 50. ročník a pořadatelům a všem zúčastněným děkujeme za skvělou atmosféru.

P.S.: Nezapomeňte se označit na fotkách na našem Facebooku!