Novinky

Avonet prezentoval své služby na BRODexpo 2016

Dům kultury v Uherském Brodě patřil v pátek 23. 9. a v sobotu 24. 9. 2016 již 4. ročníku úspěšného a oblíbeného veletrhu BRODexpo.


Letos se zde představilo 37 brodských firem a 4 střední školy s průmyslovým zaměřením, proudily zde tisíce návštěvníků z řad žáků a studentů i široké veřejnosti. Dům kultury je stálou free WiFi zónou společnosti Avonet, proto zde mohli návštěvníci veletrhu surfovat na internetu po celou dobu zdarma, v jeden okamžik bylo připojeno na šest desítek uživatelů. Celkově zóny využila více než stovka návštěvníků.

Mimo jiné jste si mohli vyzkoušet simulátor leteckého provozu, laserovou střelnici, rádiem řízené drony, rádiem ovládané modely aut, skákací hrad pro děti, trenažer řízení auta a nebo se nechat vyfotit našimi krásnými hosteskami ve stánku Pokorný Internet & Avonet s plyšovými rybičkami a soutěžit tak o výkonnou powerbanku, kterou získala Pavlína Hermanová z Uherského Brodu. Gratulujeme!

Představili jsme Vám naše nejen internetové služby a chytrou Kuki TV, ale i moderní technologie, například z oblasti LTE.

Veletrh má každoročně nějaké stěžejní téma. Poprvé měl podtitul Průmyslové firmy, druhý ročník byl nazvaný Dům, byt, zahrada, loňské téma znělo Krása, zdraví a volný čas a letos byl podtitul Prezentace průmyslových podniků. Akce se bude pořádat vždy týden před Růžencovou poutí, příští ročník se ponese opět v duchu druhého ročníku, takže hlavním tématem bude opět vše kolem domů, bytů a zahrad.