Novinky

Avonet fandí novým technologiím

Virtuální realita je označována za IT inovaci roku 2017, a proto když se odhodlala studentská organizace Studium života ve Zlíně zpřístupnit tuto novinku široké veřejnosti, rozhodli jsme se ji podpořit pořádnou porcí internetu.


Potřebujete se zrelaxovat po náročném dnu v práci, chcete se přiučit něčemu novému nebo se prostě pobavit? Pak máte unikátní příležitost!

Díky projektu Virtuální realita poprvé ve Zlíně a internetu od Avonetu se doslova ocitněte ve vzrušujícím virtuálním světě. Během února a března si na Fakultě aplikované informatiky ve Zlíně můžete vyzkoušet zcela zdarma speciální brýle HTC Vive, které spolu s naším extra rychlým připojením poskytují ještě lepší a věrohodnější zážitek než třeba 5D kino. Je libo prozkoumat podmořské dno, nahlédnout do vesmíru, projít se Himalájemi, či indickou čtvrtí? S nejmodernější technologií se vám otevírají zcela nové možnosti.

Ve stejnou dobu se mohou nechat přenést do jiného světa maximálně tři účastníci, proto doporučujeme rezervovat si svůj termín včas na studiumzivota@utb.cz nebo na telefonním čísle +420 773 293 749. Oficiální informace najdete na Facebooku. Stojí to za to :)