Novinky

Připojujeme 57. Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež

Již od pátku 26. 5. 2017 žije Zlín filmem, a jelikož se jedná o velkou mezinárodní akci, odpovídají tomu i požadavky na technické zázemí, které jsou pro Avonet hračka.


S Filmovým festivalem nám to klape již hezkou řádku let.  Naši technici mají Zlín v malíčku a vše tak běží hladce jako na filmovém pásu. Spolupráce je proto spolehlivá jako přesný začátek zpráv na ČT 1.

Co jsme pro vás připravili? Můžete šetřit mobilní data a surfovat na vlnách našeho bezplatného internetu. Díky free WiFi zónám dáte snadno vědět světu, že jste nepotkali jenom tetu, ale třeba Čenského, a můžete sdílet vaše fotky třeba s Večeníčkem na sociálních sítích. Naskočte na AVONET free WiFi v blízkosti Zlínského zámku, na náměstí Míru, na náměstí TGM a v parku Komenského. Tím naše práce ale zdaleka nekončí. Tradičně připojujeme celý Zlínský filmový festival a bdíme dnem i nocí nad správným chodem internetového připojení. Konektivitu tedy zajišťujeme nejen pro hosty festivalu a veřejnost, ale hlavně pro organizátory, kterým poskytujeme technické zázemí. I díky nám tak můžete sledovat přenosy na LED obrazovkách, vyfotíte se ve fotoboxu, vyzkoušíte virtuální realitu nebo si koupíte vstupenky na koncerty.

Pokud Vám to pořád není dost, můžete z dálky nahlédnout online na mumraj na náměstí Míru díky naší webkameře. A vůbec, konec řečí, přijďte se přesvědčit. Užíjte si Zlínský filmový festival s námi a sdílejte své zážitky online. Návíc máme pro návštěvníky jako překvapení připraven dárek, tak na co ještě čekáte? Nechte se obdarovat :)