Novinky

Nahazujeme sítě na Holešovské Regatě

Už tradičně připojujeme k internetu tisíce návštěvníků Holešovské Regaty a zajištujeme kvalitní technické zázemí pořadatelům.


Sluníčko svítí a období letních festivalů je před námi. Od 16. do 17. 6. 2017 se uskuteční v zahradách zámku Holešova festival rodinný a netradiční. Obujte si žabky a vzhůru na letošní, v pořadí již sedmou, Holešovskou Regatu.

Holešovská Regata, jak již sám název napovídá, není jen festival plný hudby, ale je hlavně o vodě a lodích. Můžete se těšit na každoroční a velmi oblíbenou soutěž netradičních plavidel a přejezd tenké vodní lávky na kole, kdy vyhrává ten nejpomalejší jezdec. Holešovská Regata je plná zábavy, která je v rámci festivalu zcela zdarma. Takže když vyzkoušíte free jump do obří nafukovací podušky a přátelé vás u toho natočí na video, můžete to obratem sdílet díky free WiFi připojení od Avonetu. Loni na akci zavítalo více než 20 000 zábavychtivých návštěvníků, z nichž jich bylo do naší sítě připojeno v jeden okamžik současně více než tisíc.

A na koho se letos můžete těšit? Hlavní hvězdou pátečního programu bude kapela OLYMPIC, která oslaví své 55. výročí, v sobotu pak vystoupí třeba skupina Mandrage, večer bude patřit Vojtovi Dykovi a vše završí barevný ohňostroj.

Pokud nemůžete být na místě, ale chtěli byste také něco nasát z festivalové atmosféry, mrkněte na naši webkameru, která bude v provozu v době konání festivalu.