Novinky

Avonetka přistižena na švestkách

Hektolitry slivovice, stromy modrající se trnkami, desítky kilogramů švestkových knedlíků, dešťové kapky a tisíce spokojených lidí, to bylo kulaté 50. Trnkobraní. Rozhodně se neobešlo bez spolehlivého připojení k internetu od Avonetu v celém areálu R. Jelínka.


Sociální sítě zaplavily fotky sdílené přes naši free WiFi, koordinace organizátorů byla blesková díky spolehlivému připojení a nový úhel pohledu do areálu umožnila naše webkamera. Jsme hrdí, že i pro 50. ročník Vizovického Trnkobraní zajišťujeme internetové připojení právě my.

Páteční večer ožil vystoupeními kapel No Name či Mandrage a Tomáš Klus se nechal slyšet, že se do Vizovic těšil prý "jako trnka na sklizeň". Nejvíce očekávaný byl sobotní narozeninový koncert Elánů, kteří společně s Trnkobraním slavili padesátiny a připravili skvělou vizuální show. S technickými problémy se potýkaly Tři sestry, ale fanoušky nadchly i potmě. Vizovičtí Flereti sklidili na domácí půdě očekávaný úspěch. Rybka Avonetka vítala kapelu Rybičky 48 zdviženou ploutví a rovnou sdílela selfie na našem facebooku. Celkově návštěvníci v naší free WiFi zóně přenesli téměř 230 GB dat, a to už je pořádný objem. Kdo už měl hudby dosyta, zamířil na bublinovou show, do Jelínkova biografu nebo za folklórem. Sobota už tradičně patřila vyhlášení Jelínkova koštu, který vyhrála Jelínkova hruškovice, a hlavně soutěži v pojídání švestkových knedlíků. Tu ovládl profesionální jedlík, Američan Patrick Bertoletti, se 198 knedlíky za hodinu, nejžravější skupinou se stala kapela Visací zámek.

 My v Avonetu neodpočíváme a už se zase vrháme na Barum Rally :)