Novinky

Jsme rychlí | Barumka je v pohodě

Adrenalinové vzrušení, spousta superrychlých aut, zástupy milovníků motorů a krásných dívek. Opět jsme si společně s vámi užili Barum Czech Rally Zlín.


V uplynulém víkendu žilo celé Zlínsko 47. ročníkem tolik populární Barum Czech Rally Zlín. Aby vše klapalo tak jak má, poskytli jsme "Barumce" opravdu rychlé a stabilní připojení k internetu.

Díky tomu jste mohli například sledovat LED obrazovky ve Zlíně nebo si vychutnat přenos od Eurosportu doma v televizi. Motoristickým fanouškům jsme zřídili free WiFi v servisní zóně v Otrokovicích, kudy proteklo téměř 360 GB dat! Free WiFi a vlastní webkameru máme celoročně i na náměstí Míru. Webkamery speciálně pro Zlínskou rally jsme zajistili na letišti v Biskupicích, v areálu firmy VLW, v servisní zóně v Otrokovicích a hlavně na ulici Vodní, kde byla k vidění nejen rychlá auta, ale také jedinečný cyklistický závod Zlínská kola na trati městské RZ. A protože kromě rychlého internetu máme i rychlá kola, s radostí jsme se zúčastnili a společně s Avonetkou přijeli do cíle mezi prvními! Podívejte se na závod očima našeho jezdce :)

A jak to celé dopadlo? Desátou Star Rally Historic ovládla posádka Stanislav Budil – Petr Vejvoda v BMW 2002 TI. Premiérovou Green Rally (závody elektromobilů) vyhrála posádka Lukáš Hatas – Tereza Němcová.  A celkovým vítězem Barum Czech Rally Zlín 2017 se stala posádka Jan Kopecký – Pavel Dresler, která obhájila vítězství s vozem Škoda Fabia R5. Zvítězili po souboji s Rusem Alexejem Lukjaňukem, který jim stejně jako loni "šlapal na paty". Třetí místo vybojoval Roman Kresta, společně tak všichni stanuli na stupních vítězů. Připomeňte si výbornou atmosféru v naší fotogalerii.