Novinky

Ohlédnutí se za létem s Avonetkou

Léto je definitivně za námi. Ohlédněme se proto za akcemi prosycenými hřejivými slunečními paprsky. Ty potěšily především děti, které rádi podporujeme.


V čase prázdnin spolupracujeme s nejdůležitějšími akcemi Zlínska, kterými jsou bezpochyby Barum Rally, festivaly Trnkobraní, Masetrs of Rock a také Zlín Film Festival. Nezapomínáme však ani na děti na dalších akcích!

Dětský den v Dolní Lhotě se nesl v duchu nastávajících dovolených. Počasí přálo a spolek Pampeliška připravil pro děti bohatý program plný her a soutěží, například ochutnávku exotického ovoce nebo poznávání kontinentů. Akce se zúčastnilo téměř 150 dětí, kterým nadšením očka jen zářily. K jejich velké radosti si odnesly dárečky pro sebe i rodiče nejen od Avonetu.

Jelikož u nás táhnem za jeden provaz, podporujeme rádi především týmového ducha :). Třeba hudebně divadelní tábor ve Vizovicích, kterého se zúčastnilo 33 dětí, ty po celou dobu sbíraly body za různé úkoly, třeba i za rozcvičku a nejlepší z nich jsme ocenili červenými létajícími talíři a míčky.

Avonetka připlula obdarovat děti i na příměstský tábor v Bojkovicích, kde táborníci předvedli svou odvahu ve výškách, stříleli lukem, jezdili na tobogánu a přiučili se něco o filmu.

Vodní balonková bitva? Tam je přece Avonetka jako ryba ve vodě :D! V Kroměříži i Bystřici pod Hostýnem rozhodila WiFi sítě a mokré tváře rozzářila drobnými dárky.

Léto, těšíme se naviděnou!