Novinky

Free WiFi pro gurmány

O víkendu se zaplnil Sad Svobody vyhlášenými kuchaři, gurmány a gurmety. Internet se zase zaplnil neodolatelnými fotkami jejich pochoutek. Garden Food Festival jsme si opravdu vychutnali!


Po celý víkend 2. - 3. 9. 2017 proudily mezi početnými stánky druhého ročníku Garden Food Festivalu Zlín davy lidí. Letošní novinkou byla hned dvě pódia nabitá lákavými programy a slavnými gastro osobnostmi. Nejočekávanější byla tvář celého festivalu Zdeněk Pohlreich, vedle kterého zazářili Jan Punčochář, Markéta Hrubešová nebo třeba Radek Kašpárek. K hladkému průběhu celého festivalu jsme přispěli, jak je naším dobrým zvykem, spolehlivým připojením pořadatelů i free WiFi zónou pro návštěvníky.

Plno přednášek a ukázek vaření, nespočet vůní a chutí. Všude hory dobrého jídla a pití, za kávu jste mohli platit básní, rozplakat se s pusou plnou chilli, ochutnat hmyz, tvarůžky, kozí dobroty a mnoho dalšího. Na své si přišli vegani i masožrouti, vyznavači zdravého životního stylu i sladkomilové.

Festival zabavil celou rodinu. Děti se vyřádily v tvořivých dílničkách, fotily se u našich krásných hostesek s rybkou Avonetkou, a také soutěžily o drobné dárky, mezi kterými nechyběly letající talíře od Avonetu. Navíc zjistili, že v kuchyni je zábava s chemickými experimenty a potrápily hlavičky hlavolamy.

Dospělí hlasovali o nej restauraci a soutěžili o mnoho lákavých cen, mezi kterými nechyběl poukaz na 6 měsíců pevného internetu od Avonetu, předháněli se, kdo sní ostřejší či neobvyklejší pokrm, inspirovali se vařením humra, vychutnávali si jídlo s přáteli a fotky sdíleli na sociálních sítích díky AVONET free WiFi.

Už teď se nám sbíhají sliny při pomyšlení na další ročník :P