Novinky

Balónky Avonetu zaplavily Uherský Brod

Miniveletrh BrodExpo je naší srdcovkou. Letošní téma Dům, byt a zahrada jako by bylo ušito přímo Avonetu na míru, protože díky všesměrovým anténám našich WiFi routerů a modemů se připojíte k našemu internetu nejen doma na gauči, ale třeba i v houpací síti za domem.


I letos jsme přišli na uherskobrodské BrodExpo 22. - 23. 9. 2017 představit nabídku našich služeb v čele s opravdu rychlým připojením až 1 Gb/s. V našem stánku jsme prezentovali routery šetřící energii, vhodné i pro hraní her pro více hráčů bez nepříjemných prodlev a s možnosti jednoduše sdílet fotografie, hudbu i videa s ostatními zařízeními v síti, díky kterým vytvoříte ze svého domova propojené domácí kino. Milá hosteska Avonetu online ověřovala na tabletu dostupnost našeho internetu na adresách návštěvníků, kteří si v pohodlném křesílku mohli dát kávičkou s lázeňským oplatkem. Ti, kteří nám na sebe zanechali kontakt, se zařadili do soutěže o 6 měsíců pevného internetu zdarma a plyšovou rybku Avonetku. A vítěze už známe! Je jím Jiří Daniel Trávníček z Uherského Brodu. Gratulujeme! Zkrátka nepřišli ani ostatní, kteří si za fotku s naší rybkou mohli odnést drobné dárky. Děti si odnášely ohromnou spoustu červených a bílých balonků, kterými vybarvili ulice Uherského Brodu, a ve školkách si pak mohli zahrát Pexeso rybky Avonetky. Rychlá AVONET free WiFi v prostorách celého kulturního domu je samozřejmostí po celý rok. Nyní tak byla k dispozici nejen návštěvníkům, ale i více než 40 převážně místním firmám a čtyřem středním školám.

Mimo našeho stánku zde probíhaly například také prezentace stavebních firem, zpracovatelů kovů, poradit jste se mohli o vytápění kamny nebo o nejvhodnějším bazénu. Nechyběl ani bohatý doprovodný program, jako například simulátor sjezdového lyžování, trenažer řízení automobilu, skákací hrad i přehlídka automobilových veteránů. Vše jste si mohli užít za poslechu skupiny Sklerotici.

Děkujeme všem zúčastněným a především pořadatelům V. ročníku miniveletrhu, kterými jsou město Uherský Brod ve spolupráci s Domem kultury a o.s. Uherskobrodští patrioti. Tak zase příště :)