Novinky

16. ročník Masterů v neděli uzavřel Gene Simmons

24 000 fanoušků z 38 zemí, desítky světoznámých kapel, 4 dny a nekonečno zábavy. Takový byl letošní Master of Rock.


Vizovice - hlavní město "Valašského království" a zároveň rodiště Bolka Polívky - bylo od čtvrtka 12. 7. cílem rockových a metalových fanoušků nejen z české republiky. My jsme však do areálu zavítali už několik dní předem, abychom jako každý rok připravili pro veřejnost, umělce a novináře rychlé a stabilní internetové připojení. Díky nám se tak mohla tato bezesporu světová akce opravdu šířit do celého světa.

Atmosféru přímo na místě však nic nenahradí a to jistě potvrdí všichni, kteří mohli zažít zhruba dvouhodinovou show německé kapely Helloween. Nezapomenutelným zážitkem bylo také představení finské skupiny Korpiklaani, kteří zahráli dohromady s domácí folkrockovou kapelou Fleret songy Beer, Beer, Beer, Vodka a Vizovice. Úspěch celé akce pak potvrdil v neděli večer zakládající člen skupiny Kiss Gene Simmons interaktivní zábavou, kde vtáhl účastníky pomalované jako dříve on přímo k sobě na pódium, kde mohli společně tančit, zpívat a s několika z nich se poté nechal postupně vyfotit.

Letošní ročník Masters of Rock sice skončil, ale pro nás v Avonetu to prázdniny neznamená. Zhruba za měsíc - 17.8. se na vás budeme na stejném místě v areálu Rudolfa Jelínka znovu těšit, tentokrát na tradičním Vizovickém Trnkobraní.