Novinky

Na Vizovickém Trnkobraní opět padaly rekordy.

Předposlední prázdninový víkend se ve Vizovicích nesl ve znamení švestek. V areálu R. Jelínka se konal již 51. ročník multižánrové kulturní přehlídky s názvem Vizovické Trnkobraní.


Vy, kteří sledujete také náš facebook jistě víte, že jsme letošní ročník Trnkobraní brali opravdu vážně a poctivě jsme se na něj připravili. Díky tomu bylo zajištěno internetové připojení jak pro návštěvníky v podobě vám již známých AVONET free WiFi zón, tak připojení v backstage pro organizátory. Nezapomněli jsme ani na webkameru, přes kterou jste mohli sledovat nejen aktuální dění na festivalu, ale také čtvrteční přípravy přímo z areálu R. Jelínka.

Během celého festivalu se přes naše free WiFi zóny uskutečnilo 4411 unkátních připojení, čímž jste překonali rekord z minulého ročníku. Další rekord, který padl během soboty byl v pojídání knedlíků. Radim Dvořáček z Ostravy totiž za hodinu snědl 202 švestkových knedlíků a vylepšil tím dosavadní český rekord Kamila Hamerského z roku 2003. který čítal 191 knedlíků. I tento obdivuhodný výkon jste mohli sledovat a ihned sdílet přes #trnkobrani bez nutnosti dokupovat či plýtvat vlastní data.

Zlínsko si ale jen tak neodpočine, festivalové písně kapel sice již utichly, ale již během pár dnů je vystřídá zvuk silných motorů. V pátek 24. 8. 2018 se můžete těšit na městskou "erzetu", kterou si letos, stejně jako loni, můžete s celou rodinou projet na jakémkoli kole nebo koloběžce v rámci akce Zlínská kola, které se aktivně zúčastníme! :)