Novinky

Zúčastnili jsme se letošní Barum Czech Rally Zlín

Ani deštivé počasí nás neodradilo užít si poslední srpnový víkend 24. - 26. 8. 2018 s tradiční Barumkou


O tom, kam sáhnout pro kvalitní připojení k zajištění bezproblémového průběhu světové akce, kterou Barum Rally rozhodně je, mají organizátoři dlouhodobě jasno. Za naším kvalitním připojením ve Zlíně si hrdě stojíme a proto jsme i letos rádi podpořili tento festival rychlých kol. Věděli jste například, že přenos Rally ze stanice Eurosport fungoval právě díky našemu připojení?

Počasí letošní Barumce bohužel moc nepřálo. Tropický týden ve Zlíně skončil přesně v pátek a Zlín zasáhly silné deště. Naštěstí se počasí odpoledne trochu umoudřilo a mohli jsme si tak užít otestování tratě městské erzety v rámci akce Zlínská kola. Celou trať jsme si mohli společně s téměř 300 účastníky několikrát projet na jízdních kolech, koloběžkách nebo jednokolkách. Pro nás to byla ideální příležitost otestovat nové firemní cyklodresy.

Vybrané erzety jste mohli také sledovat přes naše webkamery na portálu Zlin.cz. Vše bylo velmi dobře technicky připraveno, přesto byl zájem o webkamery tak obrovský, že to zaskočilo i profesionální streamserver našeho dodavatele a obraz občas vypadl. Všechny podněty a připomínky jsme si poznamenali a uděláme všechno pro to, abyste se měli v příštím roce na co těšit! :)