Novinky

Nově nabízíme televizi k internetu po celé ČR

Zapomeňte na trable s přechodem na DVB-T2. Naše moderní internetová televize je nyní dostupná téměř všude.


Před 10 lety jsme začali poskytovat digitální televizi zákazníkům na naší optické síti. Od té doby si IPTV získala opravdu spoustu fanoušků a současné trendy ukazují, že počet uživatelů této moderní služby bude dále růst. Není se čemu divit. Výhody vysílání přes internet jako zpětné zhlédnutí již odvysílaných pořadů s možností přeskočení reklam, pozastavení běžícího programu, snadné nahrávání pořadů, vysoké rozlišení a možnost sledování TV pořadů na mobilních zařízeních jsou pro uživatele velkým přínosem. Kdo jednou vyzkouší IPTV, už se nechce ke klasické televizi vracet.

Proto nyní zákazníkům k našemu pevnému internetu nabízíme nově po celé ČR moderní internetovou televizi Kuki, která navíc jako jediná umožňuje zvolit si v rámci vybraného tarifu ty programy, které opravdu chcete sledovat. Celkem je k dispozici více než 130 TV programů a svoji volbu dokonce můžete zdarma měnit každých 30 dní! Díky prioritizaci IPTV se můžete spolehnout na skutečně bezproblémové sledování svých oblíbených pořadů.

S velkou pravděpodobností tak máte i vy možnost přejít do světa internetové televize plné chytrých funkcí. Novou dostupnost našeho internetu a televize si můžete jednoduše a nezávazně ověřit online.